Ranking batonów zbożowych

 • dr Bartosz Kulczyński

  autor:

  dr Bartosz Kulczyński

  Dietetyk

  Dietetyk, doktorant na Wydziale Nauk o Żywności i Żywieniu, współzałożyciel Fundacji Dietoterapii i Promocji Zdrowia „Kierunek-Zdrowie”.

Ostatnia aktualizacja: 05 maja 2023

 • Pisząc ten artykuł, korzystaliśmy z:
 • 0źródła
 • 0badań

Batony to szeroka grupa produktów spożywczych, która kojarzy nam się głównie ze słodką przekąską. Ze względu na swój słodki smak, batony uważane są za słodycze, których powinniśmy raczej unikać. Jednakże batony batonom nie są równe. Wśród w tej grupy produktów można wyróżnić batony zbożowe/musli, których skład (przynajmniej w założeniu) powinien opierać się na składnikach korzystnie wpływających na nasze zdrowie. Postanowiliśmy sprawdzić, które batony zbożowe mają najlepszy skład.


W pigułce

 • W rankingu wzięliśmy pod lupę 58 produktów obecnych na naszym rynku
 • Średnia zawartość cukru wynosiła 26,3 g na 100 g produktu (min. 1,9 g, max. 47 g)
 • Średnia zawartość tłuszczu wynosiła 13,2 g na 100 g produktu (min. 4,1 g, max. 33 g)
 • Za najlepszy produkt uznaliśmy: Fitella - Baton zbożowy z kawałkami malin w polewie z białej czekolady 

Rodzaje batonów

Sklepy oferują szeroką gamę różnych batonów. Można je podzielić na kilka ogólnych grup:

 • Batony proteinowe (białkowe)
 • Batony energetyczne
 • Batony czekoladowe
 • Batony zbożowe i musli
 • Batony owocowe

Skład batonów

Czym powinny charakteryzować się idealne (czyli zdrowe) batony zbożowe/musli? Ich skład powinien się opierać m.in. na:

 • Płatkach (np. owsianych, jęczmiennych, pszennych, żytnich)
 • Otrębach (np. pszennych)
 • Pestkach (np. dyni, słonecznika)
 • Orzechach (np. włoskich, brazylijskich, laskowych)
 • Migdałach

Batony zbożowe i musli mogą zawierać również dodatki:

 • Owoców suszonych, liofilizowanych (np. truskawek, bananów, jabłek, śliwek, daktyli, żurawiny, rodzynek, moreli)
 • Nasion sezamu
 • Siemienia lnianego
 • Wiórek kokosowych
 • Kakao

Obecność większości powyżej wymienionych składników powoduje, że batony zbożowe i musli są dobrym źródłem błonnika w naszej diecie, który wykazuje wiele właściwości prozdrowotnych (np. obniża ryzyko nowotworów, zmniejsza poziom cukru i cholesterolu we krwi, obniża ryzyko chorób sercowo-naczyniowych, przyczynia się do utrzymania prawidłowej masy ciała).

Aby batony utrzymywały swoją strukturę, potrzebny jest dodatek czegoś, co "sklei" ze sobą wszystkie składniki. Najlepiej żeby wykorzystać w tym celu np. miazgę bananową lub namoczone, suszone owoce (daktyle, żurawinę, morele). Ewentualnie może to być niewielki dodatek miodu.

Niestety batony zbożowe/musli dostępne w sprzedaży bardzo często zawierają wiele innych dodatków, które albo wydłużają "niepotrzebnie" skład produktu (choć nie muszą być dla nas "złe"), albo które wręcz są niepożądane dla naszego zdrowia. W sklepach znajdziemy batony, które zawierają:

 • Dodatek cukru (w tym np. cukru trzcinowego) lub syropów (np. syropu glukozowo-fruktozowego) - to chyba najgorszy z możliwych dodatków do batonów; większość z nas spożywa zbyt dużo cukru; cukier nie wnosi nic pozytywnego dla naszego zdrowia, a tylko jest przyczyną rozwoju wielu chorób, w tym m.in.: nadwagi, otyłości, cukrzycy typu 2, próchnicy, nowotworów, miażdżycy, chorób serca; dla podniesienia słodyczy batonów, cukier może być z powodzeniem zastąpiony np. suszonymi owocami
Uwaga

uwaga!

W aż 43 produktach znajdowało się więcej niż 20 g cukru na 100 g produktu.

W niektórych produktach, w jednym batoniku (40 g) mogą być nawet 2 łyżki cukru!

 • Dodatek maltodekstryn - maltodekstryny to mieszanina częściowo rozłożonych węglowodanów pochodzących ze skrobi; w przemyśle spożywczym wykorzystywane są jako wypełniacze, substancje stabilizujące, teksturotwórcze, zamienniki tłuszczu i jako nośniki. Podobnie jak cukier - ich nadmiar może zwiększać ryzyko insulinooporności, cukrzycy typu 2, chorób sercowo-naczyniowych.
Uwaga

uwaga!

Obecne w niektórych batonach maltodekstryny swoimi właściwościami "anty-zdrowotnymi" przypominają cukier i w wysokich ilościach mogą przyczyniać się do rozwoju wielu chorób

 • Dodatek olejów/tłuszczów, w tym oleju palmowego - w większości przypadków oleje roślinne dodawane do batonów są poddawane procesowi utwardzania. W jego wyniku powstają niepożądane dla zdrowia nasyczone kwasy tłuszczowe, których powinniśmy spożywać jak najmniej. Zbyt wysokie spożycie nasyconych kwasów tłuszczowych może negatywnie wpływać m.in. na układ krążenia, np. powodować wzrost stężenia cholesterolu we krwi (choć aktualne wyniki badań nie do końca potwierdzają takie działanie).
 • Emulgatory - to substancje, które prowadzą do powstania emulsji wodno-tłuszczowych; mówiąc prościej - umożliwiają się mieszanie składników, które bez ich "pomocy" są niemieszalne. W efekcie, emulgatory polepszają strukturę i konsystencję produktów. Do batonów jako emulgator najczęsciej dodawana jest lecytyna sojowa lub lecytyna słonecznikowa - co prawda składniki te wykazują pozytywny wpływ na zdrowie, to produkty spożywcze z ich dodatkiem raczej zawierają je w nieznacznych ilościach.
 • Konserwanty - szeroka grupa zróżnicowanych związków, których zadaniem jest przedłużanie trwałości produktów spożywczych (w tym batonów). W batonach najczęściej można znaleźć takie substancje konserwujące, jak: kwas sorbowy (E200), pirosiarczyn sodu (E223), dwutlenek siarki (E220), sorbinian potasu (E202). Konserwanty dodawane są do żywności w ilości bezpiecznej dla zdrowia, jednakże niektóre osoby mogą być wrażliwe na działanie niektórych z nich i mogą pojawiać się u nich np. objawy alergiczne.
Uwaga

uwaga!

Niektóre susbtancje konserwujące mogą wywoływać objawy alergiczne

 • Regulatory kwasowości - grupa składników, które (jak nazwa wskazuje) regulują kwasowość, czyli pH produktów. W jakim celu? Regulowanie pH produktów wpływa na poprawę ich smaku, jak również ogranicza rozwój bakterii. W batonach jako regulator kwasowości najczęściej możemy spotkać kwas cytrynowy (E330) - jest to związek nieszkodliwy dla naszego zdrowia.
 • Aromaty - związki, które nadają odpowiedni smak i zapach produktom; ogólnie są one bezpieczne dla zdrowia, jednakże w niektórych przypadkach mogą zawierać alergeny, z których spożycia powinny zrezygnować osoby uczulone (w przypadku, gdy dany aromat zawiera alergen, wówczas taka informacje zawsze znajdzie się na opakowaniu produktu).
 • Stabilizatory - substancje, które nadają odpowiednią teksturę produktom spożywczym.  W batonach zbożowych występują stosunkowo rzadko. Najczęściej można spotkać glicerol (E422), który w ilości, w jakiej znajduje się w żywności jest uznawany za bezpieczny.
 • Mleko w proszku - składnik dodawany do produktu w celu poprawy jego konsystencji i nadania mu bardziej pożądanego smaku. Jest to nic innego jak mleko poddane odparowaniu wody. Jest bezpieczne dla naszego zdrowia, choć podobnie jak w przypadku mleka - powinny rezygnować z jego spożycia osoby uczulone na białka mleka.

Batony zbożowe - na co uważać

Biorąc pod uwagę składniki, które mogą znaleźć się batonach zbożowych, najlepiej abyś wybierał te produkty, które nie zawierają: cukru, syropów (np. glukozowego), maltodekstryn, konserwantów, emulgatorów. 

Zwracaj również uwagę na zawartość:

 1. Tłuszczów - najlepiej nie więcej niż ok. 10 g na 100 g produktu
 2. Nasyconych kwasów tłuszczowych - najlepiej nie więcej niż ok. 4-6 g na 100 g produktu
 3. Cukru - najlepiej nie więcej niż ok. 20 g na 100 g produktu
 4. Błonnika pokarmowego - im więcej, tym lepiej; najlepiej powyżęj 4-5 g na 100 g produktu
 5. Dodatków prozdrowotnych- niektóre batony zbożowe i musli wzbogacane są w witaminy, składniki mineralne lub jeszcze inne związki (np. inulinę), które korzystnie wpływają na nasze zdrowie

Kryteria oceny

Na podstawie składu batonów zbożowych i musli dostępnych w sprzedaży określiliśmy ścisłe kryteria, według których ocenialiśmy poniższe produkty:

 1. Zawartość tłuszczu (im większa, tym mniej punktów)
 2. Zawartość nasyconych kwaśów tłuszczowych (im większa, tym mniej punktów)
 3. Zawartość cukrów (im większa, tym mniej punktów)
 4. Zawartość błonnika pokarmowego (im większa, tym więcej punktów)
 5. Obecność produktów zbożowych lub orzechów na pierwszym miejscu w składzie (TAK - 3,0 pkt; NIE - 0 pkt.)
 6. Dodatek składników prozdrowotnych (witamin, składników mineralnych lub inuliny)(TAK - 4,0 pkt; NIE - 0 pkt.)
 7. Obecność syropów (np. syropu glukozowo-fruktozowego) (TAK - 0 pkt.; NIE - 4,0 pkt.)
 8. Dodatek cukru (TAK - 0 pkt.; NIE - 3,0 pkt.)
 9. Dodatek maltodekstryn (TAK - 0 pkt.; NIE - 3,0 pkt.)
 10. Obecność konserwantów (TAK - 0 pkt.; NIE - 3,0 pkt.)
 11. Obecność emulgatorów (TAK - 0 pkt.; NIE - 1,0 pkt.)

Zwycięzca rankingu

Za najlepszy produkt, który uzyskał ocenę 9,9/10 punktów uznano:

Fitella - Baton zbożowy z kawałkami malin w polewie z białej czekolady 

Produkt ten zawiera niską zawartość tłuszczu (9,6 g na 100 g)

Posiada niski poziom nasyconych kwasów tłuszczowych (3,9 g)

Zawiera niewielką ilość cukru (1,9 g na 100 g) (brak dodatku cukru!)

Nie zawiera syropu glukozowo-fruktozowego i maltodekstryn

Nie zawiera konserwantów

Zawiera dodatek wielu witamin

Zawiera stosunkowo wysoką ilość błonnika pokarmowego (4,1 g)

Ranking batonów zbożowych - wyniki

Ostatnia aktualizacja: 14 października 2021

sortuj po:

  • Skład:
   płatki zbożowe 46% [ekstrudat zbożowy (mąka pszenna, skrobia kukurydziana, mąka ryżowa, sól ), płatki owsiane ], substancje słodzące: maltitole 5, sorbitole, biała czekolada 14% (substancja słodząca: maltitole 5; tłuszcz kakaowy 5, mleko w proszku pełne, emulgator: lecytyny ), kawałki liofilizowanych malin 3%, olej słonecznikowy, substancja utrzymująca wilgoć: gliceryna 5, koncentrat soku jabłkowego, emulgator: lecytyny, sól, ekstrakt słodu jęczmiennego, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat, witaminy: witamina a, witamina d, witamina e, kwas pantotenowy, witamina b6, ryboflawina, tiamina, niacyna, kwas foliowy, witamina b12
  • Wartość odżywcza (na 100 g)
   Kalorie 341 kcal
   Tłuszcze 9,6 g
   Nasycone kwasy tłuszczowe 3,9 g
   Węglowodany (w tym cukry) 67 g (1,9 g)
   Błonnik 4,1 g
   Białko 7,5 g
   Sól 0,5 g
  • Podsumowanie:
   Zawartość tłuszczu (g): 9,6Zawartość nasyconych kw. tł. (g): 3,9Zawartość cukrów (g): 1,9Bez konserwantów: correctBez syropu fruktozowego i innych syropów: correctBez dodatku cukru: correctBez malodekstryn: correctBez emulgatorów: incorrectZawartość błonnika (g): 4,1Dodatek składników prozdrowotnych: correctProdukt zbożowy lub orzechy na pierwszym miejscu w składzie: correct
  Fitella Baton zbożowy z kawałkami malin w polewie z białej czekolady 25 g
  • Cena:0 zł
  • Cena za kg:0 zł
  • Gdzie kupić:
 • 02

  Fitella

  Baton zbożowy z kawałkami truskawek w polewie z czekolady mlecznej 25 g

  Vitapedia poleca

  9,8

  • Skład:
   płatki zbożowe 46% [ekstrudat zbożowy (mąka pszenna, skrobia kukurydziana, mąka ryżowa, sól ), płatki owsiane ], substancje słodzące: maltitole 5, sorbitole, polewa z czekolady mlecznej 14% [substancja słodząca: maltitole 5; mleko w proszku pełne, tłuszcz kakaowy 5, miazga kakaowa, słodka serwatka w proszku (z mleka), emulgator: lecytyny], kawałki liofilizowanych truskawek 3%, olej słonecznikowy, substancja utrzymująca wilgoć: gliceryna 5, koncentrat soku jabłkowego, naturalny aromat, emulgator: lecytyny, witaminy: witamina a, witamina d, witamina e, kwas pantotenowy, witamina b6, ryboflawina, tiamina, niacyna, kwas foliowy, witamina b12, sól, ekstrakt słodu jęczmiennego, regulator kwasowości: kwas cytrynowy
  • Wartość odżywcza (na 100 g)
   Kalorie 351 kcal
   Tłuszcze 9,2 g
   Nasycone kwasy tłuszczowe 3,6 g
   Węglowodany (w tym cukry) 67 g (4,3 g)
   Błonnik 4,1 g
   Białko 7,5 g
   Sól 0,5 g
  • Podsumowanie:
   Zawartość tłuszczu (g): 9,2Zawartość nasyconych kw. tł. (g): 3,6Zawartość cukrów (g): 4,3Bez konserwantów: correctBez syropu fruktozowego i innych syropów: correctBez dodatku cukru: correctBez malodekstryn: correctBez emulgatorów: incorrectZawartość błonnika (g): 4,1Dodatek składników prozdrowotnych: correctProdukt zbożowy lub orzechy na pierwszym miejscu w składzie: correct
  Fitella Baton zbożowy z kawałkami truskawek w polewie z czekolady mlecznej 25 g
  • Cena:0 zł
  • Cena za kg:0 zł
  • Gdzie kupić:
 • 03

  Bakalland

  Ba! 5 zbóż & wiśnia z amarantusem Baton 30 g

  Vitapedia poleca

  9,6

  • Skład:
   składniki zbożowe 46% (płatki owsiane pełnoziarniste 17%, ziarno pszenicy, ryż, ziarno żyta krojone, ziarno owsa krojone, kasza jęczmienna ), inulina, maltodekstryna, substancja wiążąca: malititole 5,, wiśnie liofilizowane kawałki 4,4%, ekspandowane nasiona amarantusa 2%, olej palmowy, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, naturalny aromat wiśniowy, sól
  • Wartość odżywcza (na 100 g)
   Kalorie 372 kcal
   Tłuszcze 4,1 g
   Nasycone kwasy tłuszczowe 1,4 g
   Węglowodany (w tym cukry) 76 g (20 g)
   Błonnik 5,2 g
   Białko 5,8 g
   Sól 0,14 g
  • Podsumowanie:
   Zawartość tłuszczu (g): 4,1Zawartość nasyconych kw. tł. (g): 1,4Zawartość cukrów (g): 20Bez konserwantów: correctBez syropu fruktozowego i innych syropów: correctBez dodatku cukru: correctBez malodekstryn: incorrectBez emulgatorów: correctZawartość błonnika (g): 5,2Dodatek składników prozdrowotnych: correctProdukt zbożowy lub orzechy na pierwszym miejscu w składzie: correct
  Bakalland Ba! 5 zbóż & wiśnia z amarantusem Baton 30 g
  • Cena:0 zł
  • Cena za kg:0 zł
  • Gdzie kupić:
 • 04

  Bakalland

  Ba! 5 zbóż & truskawka z quinoa Baton zbożowy 30 g

  Vitapedia poleca

  9,5

  • Skład:
   składniki zbożowe 45% (płatki owsiane pełnoziarniste 16,7%, grys kukurydziany, ziarno pszenicy, ryż, mąka pszenna, mąka ryżowa, kasza kukurydziana, otręby pszenne, ziarno żyta krojone, ziarno owsa krojone, kasza jęczmienna ), inulina, maltodekstryna, substancja wiążąca: maltitole 5, prażone nasiona komosy ryżowej (quinoa) 4,5%, truskawki liofilizowane kawałki 3,8%, olej palmowy, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, naturalny aromat truskawkowy, sól
  • Wartość odżywcza (na 100 g)
   Kalorie 376 kcal
   Tłuszcze 4,1 g
   Nasycone kwasy tłuszczowe 1,4 g
   Węglowodany (w tym cukry) 76 g (22 g)
   Błonnik 5,5 g
   Białko 6 g
   Sól 0,13 g
  • Podsumowanie:
   Zawartość tłuszczu (g): 4,1Zawartość nasyconych kw. tł. (g): 1,4Zawartość cukrów (g): 22Bez konserwantów: correctBez syropu fruktozowego i innych syropów: correctBez dodatku cukru: correctBez malodekstryn: incorrectBez emulgatorów: correctZawartość błonnika (g): 5,5Dodatek składników prozdrowotnych: correctProdukt zbożowy lub orzechy na pierwszym miejscu w składzie: correct
  Bakalland Ba! 5 zbóż & truskawka z quinoa Baton zbożowy 30 g
  • Cena:0 zł
  • Cena za kg:0 zł
  • Gdzie kupić:
 • 05

  Bakalland

  Ba! 5 zbóż & kokos z chia Baton zbożowy 30 g

  Vitapedia poleca

  9,1

  • Skład:
   składniki zbożowe 38,5% (płatki owsiane pełnoziarniste 15,7%, grys kukurydziany, ziarno pszenicy, mąka pszenna, ryż, mąka ryżowa, kasza kukurydziana, otręby pszenne, ziarno żyta krojone, ziarno owsa krojone, kasza jęczmienna ), inulina, wiórki kokosowe 15,7%, maltodekstryna, substancja wiążąca: maltitole 5, nasiona szałwii hiszpańskiej (chia) 2,2%, mleko odtłuszczone w proszku, olej palmowy, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, naturalny aromat, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy
  • Wartość odżywcza (na 100 g)
   Kalorie 401 kcal
   Tłuszcze 12 g
   Nasycone kwasy tłuszczowe 2,9 g
   Węglowodany (w tym cukry) 61 g (23 g)
   Błonnik 9,2 g
   Białko 6,5 g
   Sól 0,13 g
  • Podsumowanie:
   Zawartość tłuszczu (g): 12Zawartość nasyconych kw. tł. (g): 2,9Zawartość cukrów (g): 23Bez konserwantów: correctBez syropu fruktozowego i innych syropów: correctBez dodatku cukru: correctBez malodekstryn: incorrectBez emulgatorów: correctZawartość błonnika (g): 9,2Dodatek składników prozdrowotnych: correctProdukt zbożowy lub orzechy na pierwszym miejscu w składzie: correct
  Bakalland Ba! 5 zbóż & kokos z chia Baton zbożowy 30 g
  • Cena:0 zł
  • Cena za kg:0 zł
  • Gdzie kupić:
 • 06

  Nestlé

  Fitness Chocolate Batonik zbożowy 23,5 g

  7,3

  • Skład:
   ziarna zbóż [pszenica pełnoziarnista (24,2%), ryż (17,8%), owies pełnoziarnisty (3,4%), mąka pszenna pełnoziarnista (2,2%), mąka kukurydziana (0,8%), mąka ryżowa (0,2%)], czekolada (17,0%) [cukier, miazga kakaowa, odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcz kakaowy, serwatka w proszku, emulgatory (lecytyna sojowa, polirycynooleinian poliglicerolu 5), aromat naturalny ], syrop glukozowy, cukier, syrop cukrowy (syrop cukru inwertowanego, melasa cukru trzcinowego 5), ekstrakt słodowy jęczmienny, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol 5), oleje roślinne (palmowy, słonecznikowy), substancje wzbogacające (składniki mineralne: wapń, żelazo ; witaminy: b3, b5, b2, b6, b9 ), sól, kakao, emulgator (lecytyna słonecznikowa ), aromat naturalny, przeciwutleniacz (mieszanina tokoferoli ), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, glukoza, regulator kwasowości (fosforany sodu 5)
  • Wartość odżywcza (na 100 g)
   Kalorie 383 kcal
   Tłuszcze 7,4 g
   Nasycone kwasy tłuszczowe 3,9 g
   Węglowodany (w tym cukry) 67,6 g (27,3 g)
   Błonnik 6,5 g
   Białko 6,2 g
   Sól 0,72 g
  • Podsumowanie:
   Zawartość tłuszczu (g): 7,4Zawartość nasyconych kw. tł. (g): 3,9Zawartość cukrów (g): 27,3Bez konserwantów: correctBez syropu fruktozowego i innych syropów: incorrectBez dodatku cukru: incorrectBez malodekstryn: correctBez emulgatorów: incorrectZawartość błonnika (g): 6,5Dodatek składników prozdrowotnych: correctProdukt zbożowy lub orzechy na pierwszym miejscu w składzie: correct
  Nestlé Fitness Chocolate Batonik zbożowy 23,5 g
  • Cena:0 zł
  • Cena za kg:0 zł
  • Gdzie kupić:
 • 07

  Oshee

  Sport Baton zbożowy wiśnia rodzynki 38 g

  7,2

  • Skład:
   syrop skrobiowy, płatki owsiane z pełnego ziarna 25,7%, ryż ekstrudowany (mąka ryżowa, cukier, grysik kukurydziany, mąka pszenna, słód jęczmienny, sól ), suszone jabłka, kandyzowane wiśnie 5% (wiśnie 55%, cukier, glukoza, regulator kwasowości: kwas cytrynowy ), rodzynki 4,8% (rodzynki, olej słonecznikowy ), substancja wzbogacająca: glukonian potasu, błonnik jabłkowy, całkowicie utwardzony tłuszcz roślinny (kokosowy i canola), emulgator: lecytyny (z soi), naturalny aromat, kwas: kwas jabłkowy, hydrolizat kolagenowy 0,1%, substancje wzbogacające: witaminy (witamina c, witamina e, witamina b6, witamina a ) oraz magnez
  • Wartość odżywcza (na 100 g)
   Kalorie 352 kcal
   Tłuszcze 5,2 g
   Nasycone kwasy tłuszczowe 2 g
   Węglowodany (w tym cukry) 68 g (24 g)
   Błonnik 5,9 g
   Białko 4,6 g
   Sól 0,08 g
  • Podsumowanie:
   Zawartość tłuszczu (g): 5,2Zawartość nasyconych kw. tł. (g): 2Zawartość cukrów (g): 24Bez konserwantów: correctBez syropu fruktozowego i innych syropów: incorrectBez dodatku cukru: incorrectBez malodekstryn: correctBez emulgatorów: incorrectZawartość błonnika (g): 5,9Dodatek składników prozdrowotnych: correctProdukt zbożowy lub orzechy na pierwszym miejscu w składzie: incorrect
  Oshee Sport Baton zbożowy wiśnia rodzynki 38 g
  • Cena:0 zł
  • Cena za kg:0 zł
  • Gdzie kupić:
 • 08

  Nestlé

  Musli Batonik zbożowy z wiśniami 35 g

  6,9

  • Skład:
   ziarna zbóż (46,7%) [płatki owsiane pełnoziarniste (34,0%), pszenica (11,0%), mąka pszenna (1,0%), mąka kukurydziana (0,4%), mąka słodowa pszenna (0,3%)], syrop glukozowy, syrop cukru inwertowanego, ekstrakt słodowy jęczmienny, substancja utrzymująca wilgoć (sorbitole ), owoce [wiśnie liofilizowane (2,1%), żurawiny suszone słodzone (żurawiny (1,1%), cukier )], olej słonecznikowy, otręby owsiane, cukier, miód, emulgator (lecytyna słonecznikowa ), sól, aromat naturalny, przeciwutleniacz (mieszanka tokoferoli ), melasa cukru trzcinowego 5
  • Wartość odżywcza (na 100 g)
   Kalorie 379 kcal
   Tłuszcze 7,3 g
   Nasycone kwasy tłuszczowe 0,9 g
   Węglowodany (w tym cukry) 66,7 g (20 g)
   Błonnik 5,2 g
   Białko 6,4 g
   Sól 0,19 g
  • Podsumowanie:
   Zawartość tłuszczu (g): 7,3Zawartość nasyconych kw. tł. (g): 0,9Zawartość cukrów (g): 20Bez konserwantów: correctBez syropu fruktozowego i innych syropów: incorrectBez dodatku cukru: incorrectBez malodekstryn: correctBez emulgatorów: incorrectZawartość błonnika (g): 5,2Dodatek składników prozdrowotnych: incorrectProdukt zbożowy lub orzechy na pierwszym miejscu w składzie: correct
  Nestlé Musli Batonik zbożowy z wiśniami 35 g
  • Cena:0 zł
  • Cena za kg:0 zł
  • Gdzie kupić:
 • 09

  Usovsko

  Baton musli fit Bio morelowy 30 g

  6,8

  • Skład:
   syrop maltozowy *, płatki owsiane * i pszenne* (25,3%), morele * (14,3%), jabłka *, pszenica ekstrudowana*, tłuszcz palmowy *, emulgator: lecytyna sojowa *certyfikowany składnik ekologiczny
  • Wartość odżywcza (na 100 g)
   Kalorie 360 kcal
   Tłuszcze 6,3 g
   Nasycone kwasy tłuszczowe 2,4 g
   Węglowodany (w tym cukry) 66,7 g (27,2 g)
   Błonnik 7,2 g
   Białko 4,76 g
   Sól 0,015 g
  • Podsumowanie:
   Zawartość tłuszczu (g): 6,3Zawartość nasyconych kw. tł. (g): 2,4Zawartość cukrów (g): 27,2Bez konserwantów: correctBez syropu fruktozowego i innych syropów: incorrectBez dodatku cukru: correctBez malodekstryn: correctBez emulgatorów: incorrectZawartość błonnika (g): 7,2Dodatek składników prozdrowotnych: incorrectProdukt zbożowy lub orzechy na pierwszym miejscu w składzie: incorrect
  Usovsko Baton musli fit Bio morelowy 30 g
  • Cena:0 zł
  • Cena za kg:0 zł
  • Gdzie kupić:
 • 10

  Bakalland

  Ba! Kids kakao & mleko Baton zbożowy 25 g

  6,2

  • Skład:
   substancja słodząca: maltitole 5, składniki zbożowe 30% (mąka kukurydziana, kasza kukurydziana, mąka pszenna, otręby pszenne, mąka ryżowa ), polewa o smaku białej czekolady 15% ( substancja słodząca: maltitole 5; olej palmowy, mleko odtłuszczone w proszku, serwatka w proszku (z mleka), emulgator: lecytyny ; aromaty ), maltodekstryna, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 3,2%, mleko odtłuszczone w proszku 3,1%, olej palmowy, sól, aromat, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, emulgator: lecytyny
  • Wartość odżywcza (na 100 g)
   Kalorie 407 kcal
   Tłuszcze 9,7 g
   Nasycone kwasy tłuszczowe 8 g
   Węglowodany (w tym cukry) 73 g (6,2 g)
   Błonnik 5,1 g
   Białko 4,9 g
   Sól 0,17 g
  • Podsumowanie:
   Zawartość tłuszczu (g): 9,7Zawartość nasyconych kw. tł. (g): 8Zawartość cukrów (g): 6,2Bez konserwantów: correctBez syropu fruktozowego i innych syropów: correctBez dodatku cukru: correctBez malodekstryn: incorrectBez emulgatorów: incorrectZawartość błonnika (g): 5,1Dodatek składników prozdrowotnych: incorrectProdukt zbożowy lub orzechy na pierwszym miejscu w składzie: incorrect
  Bakalland Ba! Kids kakao & mleko Baton zbożowy 25 g
  • Cena:0 zł
  • Cena za kg:0 zł
  • Gdzie kupić:
 • 11

  Bakalland

  Ba! Kids Baton zbożowy mleczna krówka 25 g

  6,1

  • Skład:
   substancja wiążąca: maltitole 5, składniki zbożowe 36,4% (mąka pszenna, grys kukurydziany, płatki owsiane mąka ryżowa, kasza kukurydziana, otręby pszenne ), polewa o smaku toffi 15% [substancja słodząca: maltitole 5; olej palmowy, serwatka w proszku (z mleka), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, mleko odtłuszczone w proszku, emulgatory: lecytyny i e 476 5; aromaty, barwniki: karoteny i ekstrakt papryki 5], maltodekstryna, mleko odtłuszczone w proszku 2,8%, olej słonecznikowy, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, aromaty, sól, emulgator: lecytyny
  • Wartość odżywcza (na 100 g)
   Kalorie 389 kcal
   Tłuszcze 8,4 g
   Nasycone kwasy tłuszczowe 5,8 g
   Węglowodany (w tym cukry) 72 g (4 g)
   Błonnik 2 g
   Białko 5,1 g
   Sól 0,16 g
  • Podsumowanie:
   Zawartość tłuszczu (g): 8,4Zawartość nasyconych kw. tł. (g): 5,8Zawartość cukrów (g): 4Bez konserwantów: correctBez syropu fruktozowego i innych syropów: correctBez dodatku cukru: correctBez malodekstryn: incorrectBez emulgatorów: incorrectZawartość błonnika (g): 2Dodatek składników prozdrowotnych: incorrectProdukt zbożowy lub orzechy na pierwszym miejscu w składzie: incorrect
  Bakalland Ba! Kids Baton zbożowy mleczna krówka 25 g
  • Cena:0 zł
  • Cena za kg:0 zł
  • Gdzie kupić:
 • 12

  BAKOMA

  7 zbóż Baton truskawkowy z musli w polewie jogurtowej

  6,1

  • Skład:
   zboża 32,5% (płatki: owsiane, jęczmienne, żytnie, mąk ryżowa, mąka pszenna, kasza jaglana, mąka gryczana ), polewa jogurtowa 20% (cukier, tłuszcz roślinny, serwatka w proszku, odtłuszczone mleko w proszku, proszek jogurtowy 2%, tłuszcz kakaowy, aromaty: lecetyna sojowa e476 ), syrop glukozowy, oligofruktoza 5, płatki kukurydziane (kukurydza, cukier, sól, ekstrakt słodowy jęczmienny, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych 5), kostka truskawkowa 4% (syrop glukozowo-fruktozowy, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol 5, zagęszczony przecier truskawkowy, cukier, błonnik pszenny, tłuszcz roślinny, skrobia ryżowa, substancja żelująca: pektyna, regulatory kwasowości: kwas jabłkowy i kwas cytrynowy, koncentrat dyni i marchwi, aromat ), substancja słodząca: sorbitol 5, jabłko suszone (jabłko, regulator kwasowości: kwas cytrynowy ), tłuszcz roślinny, cukier trzcinowy, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol 5, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat, sól morska
  • Wartość odżywcza (na 100 g)
   Kalorie 387 kcal
   Tłuszcze 11 g
   Nasycone kwasy tłuszczowe 7,6 g
   Węglowodany (w tym cukry) 63,5 g (23,9 g)
   Błonnik 9,6 g
   Białko 4,8 g
   Sól 0,15 g
  • Podsumowanie:
   Zawartość tłuszczu (g): 11Zawartość nasyconych kw. tł. (g): 7,6Zawartość cukrów (g): 23,9Bez konserwantów: correctBez syropu fruktozowego i innych syropów: incorrectBez dodatku cukru: incorrectBez malodekstryn: correctBez emulgatorów: incorrectZawartość błonnika (g): 9,6Dodatek składników prozdrowotnych: incorrectProdukt zbożowy lub orzechy na pierwszym miejscu w składzie: correct
  BAKOMA 7 zbóż Baton truskawkowy z musli w polewie jogurtowej
  • Cena:0 zł
  • Cena za kg:0 zł
  • Gdzie kupić:
 • 13

  4Move Active

  Chocolate & Banana Baton zbożowy 40 g

  6

  • Skład:
   płatki zbożowe 53% [płatki owsiane pełnoziarniste 31,1%, ekstrudat zbożowy (mąka ryżowa, cukier, gluten pszenny, mąka ze słodu jęczmiennego i pszennego, sól ), płatki jęczmienne pełnoziarniste 9,3%], syrop glukozowo - fruktozowy, czekolada 17% (miazga kakaowa, cukier, tłuszcz kakaowy 5, emulgator: lecytyny ), kawałki liofilizowanych chipsów bananowych 3,7%, olej słonecznikowy, maltodekstryna, substancja utrzymująca wilgoć: gliceryna 5, emulgator: lecytyny, sól, ekstrakt słodu jęczmiennego, aromat, witaminy i składniki mineralne: witamina e, tiamina, ryboflawina, niacyna, witamina b6, kwas foliowy, witamina b12, kwas pantotenowy, magnez, żelazo
  • Wartość odżywcza (na 100 g)
   Kalorie 393 kcal
   Tłuszcze 10 g
   Nasycone kwasy tłuszczowe 4,2 g
   Węglowodany (w tym cukry) 65 g (26 g)
   Błonnik 6,1 g
   Białko 7,7 g
   Sól 0,25 g
  • Podsumowanie:
   Zawartość tłuszczu (g): 10Zawartość nasyconych kw. tł. (g): 4,2Zawartość cukrów (g): 26Bez konserwantów: correctBez syropu fruktozowego i innych syropów: incorrectBez dodatku cukru: incorrectBez malodekstryn: incorrectBez emulgatorów: incorrectZawartość błonnika (g): 6,1Dodatek składników prozdrowotnych: correctProdukt zbożowy lub orzechy na pierwszym miejscu w składzie: correct
  4Move Active Chocolate & Banana Baton zbożowy 40 g
  • Cena:0 zł
  • Cena za kg:0 zł
  • Gdzie kupić:
 • 14

  Bakalland

  Ba! Kids jabłko & cynamon Baton zbożowy 25 g

  5,7

  • Skład:
   substancja słodząca: maltitole 5, składniki zbożowe 28% (mąka pszenna, mąka ryżowa, kasza kukurydziana, otręby pszenne ), polewa o smaku białej czekolady 15% (substancja słodząca: maltitole 5; olej palmowy, mleko odtłuszczone w proszku, serwatka w proszku (z mleka), emulgator: lecytyny ; aromaty ), maltodekstryna, jabłko suszone kawałki 4,7%, mleko odtłuszczone w proszku, olej palmowy, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, emulgator: lecytyny, sól , aromat, cynamon, koncentrat soku cytrynowego
  • Wartość odżywcza (na 100 g)
   Kalorie 404 kcal
   Tłuszcze 9,1 g
   Nasycone kwasy tłuszczowe 7,4 g
   Węglowodany (w tym cukry) 74 g (8,9 g)
   Błonnik 3,5 g
   Białko 4,8 g
   Sól 0,14 g
  • Podsumowanie:
   Zawartość tłuszczu (g): 9,1Zawartość nasyconych kw. tł. (g): 7,4Zawartość cukrów (g): 8,9Bez konserwantów: correctBez syropu fruktozowego i innych syropów: correctBez dodatku cukru: correctBez malodekstryn: incorrectBez emulgatorów: incorrectZawartość błonnika (g): 3,5Dodatek składników prozdrowotnych: incorrectProdukt zbożowy lub orzechy na pierwszym miejscu w składzie: incorrect
  Bakalland Ba! Kids jabłko & cynamon Baton zbożowy 25 g
  • Cena:0 zł
  • Cena za kg:0 zł
  • Gdzie kupić:
 • 15

  Mogli

  Baton Musli Bio 25 g

  5,7

  • Skład:
   płatki owsiane * 24%, płatki kukurydziane * 19%, syrop z agawy *, syrop ryżowy *, miód * (6%), prażone orzechy laskowe * (6 %), olej palmowy *, chrupki ryżowe
  • Wartość odżywcza (na 100 g)
   Kalorie 425 kcal
   Tłuszcze 15 g
   Nasycone kwasy tłuszczowe 3,7 g
   Węglowodany (w tym cukry) 63 g (28 g)
   Błonnik 4,6 g
   Białko 7,3 g
   Sól 0,13 g
  • Podsumowanie:
   Zawartość tłuszczu (g): 15Zawartość nasyconych kw. tł. (g): 3,7Zawartość cukrów (g): 28Bez konserwantów: correctBez syropu fruktozowego i innych syropów: incorrectBez dodatku cukru: correctBez malodekstryn: correctBez emulgatorów: correctZawartość błonnika (g): 4,6Dodatek składników prozdrowotnych: incorrectProdukt zbożowy lub orzechy na pierwszym miejscu w składzie: correct
  Mogli Baton Musli Bio 25 g
  • Cena:0 zł
  • Cena za kg:0 zł
  • Gdzie kupić:
 • 16

  Nestlé

  Musli Batonik zbożowy z mleczną czekoladą i bananami 35 g

  5,5

  • Skład:
   ziarna zbóż (39,1%) [płatki owsiane pełnoziarniste (29,3%), pszenica (7,7%), mąka pszenna (1,2%), mąka kukurydziana (0,5%), mąka słodowa pszenna (0,4%)], syrop glukozowy, syrop cukru inwertowanego, czekolada mleczna (8,0%) [cukier, mleko pełne w proszku, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, serwatka w proszku, odtłuszczone mleko w proszku, emulgator (lecytyna sojowa ), aromat naturalny ], czipsy bananowe (7,1%) [suszone banany (4,1%), olej kokosowy, cukier ], substancja utrzymująca wilgoć (sorbitole ), olej słonecznikowy, otręby owsiane, cukier, aromaty naturalne, emulgator (lecytyna słonecznikowa ), sól, regulator kwasowości (kwas cytrynowy ), przeciwutleniacz (mieszanina tokoferoli ), ekstrakt słodowy jęczmienny, melasa cukru trzcinowego 5
  • Wartość odżywcza (na 100 g)
   Kalorie 394 kcal
   Tłuszcze 12,1 g
   Nasycone kwasy tłuszczowe 4,2 g
   Węglowodany (w tym cukry) 62,9 g (20,2 g)
   Błonnik 5 g
   Białko 5,9 g
   Sól 0,29 g
  • Podsumowanie:
   Zawartość tłuszczu (g): 12,1Zawartość nasyconych kw. tł. (g): 4,2Zawartość cukrów (g): 20,2Bez konserwantów: correctBez syropu fruktozowego i innych syropów: incorrectBez dodatku cukru: incorrectBez malodekstryn: correctBez emulgatorów: incorrectZawartość błonnika (g): 5Dodatek składników prozdrowotnych: incorrectProdukt zbożowy lub orzechy na pierwszym miejscu w składzie: correct
  Nestlé Musli Batonik zbożowy z mleczną czekoladą i bananami 35 g
  • Cena:0 zł
  • Cena za kg:0 zł
  • Gdzie kupić:
 • 17

  4Move Active

  Chocolate & Nuts Baton zbożowy 40 g

  5,4

  • Skład:
   płatki zbożowe 42,7% [płatki owsiane pełnoziarniste 24,8%, ekstrudat zbożowy (mąka ryżowa, cukier, gluten pszenny, mąka ze słodu jęczmiennego i pszennego, sól ), płatki jęczmienne pieczone (jęczmień, cukier, sól, ekstrakt słodu jęczmiennego, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych 5)], syrop glukozowo - fruktozowy, polewa z czekolady 12% (miazga kakaowa, cukier, tłuszcz kakaowy 5, emulgator: lecytyny ), rodzynki 8%, kawałki prażonych orzeszków arachidowych 6%, kawałki prażonych orzechów laskowych 3%, olej słonecznikowy, maltodekstryna, pasta z orzechów laskowych, witaminy i składniki mineralne: witamina e, kwas pantotenowy, witamina b6, ryboflawina, tiamina, niacyna, kwas foliowy, witamina b12, żelazo ;, substancja utrzymująca wilgoć: gliceryna 5, emulgator: lecytyny, sól, ekstrakt słodu jęczmiennego, aromat
  • Wartość odżywcza (na 100 g)
   Kalorie 411 kcal
   Tłuszcze 14 g
   Nasycone kwasy tłuszczowe 3,8 g
   Węglowodany (w tym cukry) 60 g (27 g)
   Błonnik 6 g
   Białko 8,4 g
   Sól 0,5 g
  • Podsumowanie:
   Zawartość tłuszczu (g): 14Zawartość nasyconych kw. tł. (g): 3,8Zawartość cukrów (g): 27Bez konserwantów: correctBez syropu fruktozowego i innych syropów: incorrectBez dodatku cukru: incorrectBez malodekstryn: incorrectBez emulgatorów: incorrectZawartość błonnika (g): 6Dodatek składników prozdrowotnych: correctProdukt zbożowy lub orzechy na pierwszym miejscu w składzie: correct
  4Move Active Chocolate & Nuts Baton zbożowy 40 g
  • Cena:0 zł
  • Cena za kg:0 zł
  • Gdzie kupić:
 • 18

  Oshee

  Musli Bar Suplement diety Baton zbożowy śliwka żurawina 40 g

  5,3

  • Skład:
   syrop skrobiowy, płatki owsiane z pełnego ziarna 16,7%, polewa kakaowo-mleczna 14,1% (cukier, całkowicie utwardzony tłuszcz roślinny (kokosowy i canola), serwatka w proszku (z mleka), masa kakaowa w proszku, mleko w proszku odtłuszczone, kakao w proszku ze zmniejszoną zawartością tłuszczu, emulgator: lecytyny (z soi), ekstrakt waniliowy ), ryż ekstrudowany (mąka ryżowa, cukier, grysik kukurydziany, mąka pszenna, słód jęczmienny, sól ), płatki kukurydziane (grysik kukurydziany, cukier, sól, słód jęczmienny, składnik mineralny: węglan wapnia ), suszona żurawina 6,9% (żurawina, cukier, kwas cytrynowy, koncentrat czarnego bzu, olej słonecznikowy ), suszone śliwki 6,9% (śliwki, mąka ryżowa ), całkowicie utwardzony tłuszcz roślinny (kokosowy i canola), białko serwatkowe (z mleka), emulgator: lecytyny (z soi), substancje wzbogacające: witaminy (witamina c, ryboflawina, witamina b6, tiamina, witamina a, witamina d, witamina b12 ) oraz magnez, naturalny aromat, kwas: kwas cytrynowy
  • Wartość odżywcza (na 100 g)
   Kalorie 388 kcal
   Tłuszcze 8,4 g
   Nasycone kwasy tłuszczowe 6 g
   Węglowodany (w tym cukry) 70 g (23 g)
   Błonnik 3,2 g
   Białko 6,1 g
   Sól 0,27 g
  • Podsumowanie:
   Zawartość tłuszczu (g): 8,4Zawartość nasyconych kw. tł. (g): 6Zawartość cukrów (g): 23Bez konserwantów: correctBez syropu fruktozowego i innych syropów: incorrectBez dodatku cukru: incorrectBez malodekstryn: correctBez emulgatorów: incorrectZawartość błonnika (g): 3,2Dodatek składników prozdrowotnych: correctProdukt zbożowy lub orzechy na pierwszym miejscu w składzie: incorrect
  Oshee Musli Bar Suplement diety Baton zbożowy śliwka żurawina 40 g
  • Cena:0 zł
  • Cena za kg:0 zł
  • Gdzie kupić:
  • Skład:
   składniki zbożowe: 36% (płatki owsiane pełnoziarniste 24%, mąka kukurydziana, mąka ryżowa ), substancja wiążąca: maltitole 5, żurawina suszona cięta 18% (żurawina 51%, cukier, olej słonecznikowy ), polewa o smaku jogurtowym 15% [olej palmowy, serwatka w proszku (z mleka), cukier, mleko w proszku odtłuszczone, proszek jogurtowy 2% (jogurt w proszku (z mleka) 80%, mleko w proszku odtłuszczone ), tłuszcz kakaowy 5, emulgator: lecytyny ; aromaty ], maltodekstryna, miód piekarski, olej palmowy, malina liofilizowana kawałki 0,3%, jeżyna liofilizowana kawałki 0,3%, jagoda liofilizowana kawałki 0,3%, borówka liofilizowana kawałki 0,3%, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, sól, emulgator: lecytyny, aromat
  • Wartość odżywcza (na 100 g)
   Kalorie 407 kcal
   Tłuszcze 9,5 g
   Nasycone kwasy tłuszczowe 6,6 g
   Węglowodany (w tym cukry) 74 g (22 g)
   Błonnik 4,1 g
   Białko 4,7 g
   Sól 0,11 g
  • Podsumowanie:
   Zawartość tłuszczu (g): 9,5Zawartość nasyconych kw. tł. (g): 6,6Zawartość cukrów (g): 22Bez konserwantów: correctBez syropu fruktozowego i innych syropów: correctBez dodatku cukru: incorrectBez malodekstryn: incorrectBez emulgatorów: incorrectZawartość błonnika (g): 4,1Dodatek składników prozdrowotnych: incorrectProdukt zbożowy lub orzechy na pierwszym miejscu w składzie: correct
  Bakalland Ba! 5 owoców leśnych Baton zbożowy 40 g
  • Cena:0 zł
  • Cena za kg:0 zł
  • Gdzie kupić:
 • 20

  Nestlé

  Nesquik Delice Batonik zbożowy 23 g

  4,9

  • Skład:
   ziarna zbóż (34,1%) [mąka pszenna pełnoziarnista (23,7%), mąka kukurydziana (8,6%), mąka ryżowa (1,8%)], syrop glukozowy, czekolada mleczna (15,0%) [cukier, odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, tłuszcz mleczny, emulgatory (lecytyna sojowa, polirycynooleinian poliglicerolu 5), aromat naturalny ], cukier, mleko zagęszczone słodzone (mleko, cukier ), syrop cukru inwertowanego, substancje utrzymujące wilgoć (glicerol 5, sorbitole ), oleje roślinne (słonecznikowy, palmowy), substancje wzbogacające (składniki mineralne: wapń i żelazo, witaminy: b3, b5, b6, b2, b9, d), biała polewa (3,0%) [odtłuszczone mleko w proszku, olej palmowy, maltodekstryna, cukier, substancja wzbogacająca (składnik mineralny: wapń), emulgator (lecytyna słonecznikowa ), aromat naturalny ], aromat naturalny, sól, emulgator (lecytyna słonecznikowa ), glukoza, syrop cukru karmelizowanego, regulator kwasowości (fosforany sodu 5), barwnik (beta karoten)
  • Wartość odżywcza (na 100 g)
   Kalorie 400 kcal
   Tłuszcze 11,4 g
   Nasycone kwasy tłuszczowe 3,9 g
   Węglowodany (w tym cukry) 63,7 g (33,5 g)
   Błonnik 4,5 g
   Białko 5,7 g
   Sól 0,43 g
  • Podsumowanie:
   Zawartość tłuszczu (g): 11,4Zawartość nasyconych kw. tł. (g): 3,9Zawartość cukrów (g): 33,5Bez konserwantów: correctBez syropu fruktozowego i innych syropów: incorrectBez dodatku cukru: incorrectBez malodekstryn: incorrectBez emulgatorów: incorrectZawartość błonnika (g): 4,5Dodatek składników prozdrowotnych: correctProdukt zbożowy lub orzechy na pierwszym miejscu w składzie: correct
  Nestlé Nesquik Delice Batonik zbożowy 23 g
  • Cena:0 zł
  • Cena za kg:0 zł
  • Gdzie kupić:
 • 21

  Nestlé

  Fitness Peach & Apricot Batonik zbożowy 23,5 g

  4,8

  • Skład:
   ziarna zbóż (41,7%) [pszenica pełnoziarnista (18,8%), ryż (13,8%), mąka pszenna pełnoziarnista (3,6%), mąka kukurydziana pełnoziarnista (2,9%), owies pełnoziarnisty (2,6%)], biała polewa (20,0%) [odtłuszczone mleko w proszku, olej palmowy, maltodekstryna, cukier, substancja wzbogacająca (składnik mineralny - wapń ), emulgator (lecytyna słonecznikowa ), aromat naturalny ], syrop glukozowy, cukier, mieszanka owocowa (7,0%) [brzoskwinie liofilizowane (brzoskwinie (2,5%), cukier ), proszek morelowy, maltodekstryna, morele (1,0%), morele liofilizowane (morele (1,8%), cukier )], syrop cukru inwertowanego, olej palmowy, ekstrakt słodowy jęczmienny, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol 5), substancje wzbogacające (składniki mineralne: wapń, żelazo ; witaminy: b3, b5, b6, b9, b2 ), sól, skrobia kukurydziana, emulgator (lecytyna słonecznikowa ), aromaty naturalne, melasa 5, regulatory kwasowości (kwas cytrynowy, fosforany sodu 5), przeciwutleniacz (mieszanina tokoferoli )
  • Wartość odżywcza (na 100 g)
   Kalorie 402 kcal
   Tłuszcze 11,2 g
   Nasycone kwasy tłuszczowe 7,7 g
   Węglowodany (w tym cukry) 64,2 g (27,1 g)
   Błonnik 5 g
   Białko 6,5 g
   Sól 0,66 g
  • Podsumowanie:
   Zawartość tłuszczu (g): 11,2Zawartość nasyconych kw. tł. (g): 7,7Zawartość cukrów (g): 27,1Bez konserwantów: correctBez syropu fruktozowego i innych syropów: incorrectBez dodatku cukru: incorrectBez malodekstryn: incorrectBez emulgatorów: incorrectZawartość błonnika (g): 5Dodatek składników prozdrowotnych: correctProdukt zbożowy lub orzechy na pierwszym miejscu w składzie: correct
  Nestlé Fitness Peach & Apricot Batonik zbożowy 23,5 g
  • Cena:0 zł
  • Cena za kg:0 zł
  • Gdzie kupić:
 • 22

  Bakalland

  Ba! 5 bakalii Baton zbożowy 40 g

  4,7

  • Skład:
   składniki zbożowe 24% (płatki owsiane pełnoziarniste 10%, mąka kukurydziana, grys kukurydziany, mąka ryżowa ), substancja wiążąca: maltitole 5, polewa o smaku kakaowo-mlecznym 15% [olej palmowy, serwatka w proszku (z mleka), cukier, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 6%, mleko w proszku odtłuszczone, miazga kakaowa 1%, emulgatory: lecytyny i e 476 5; aromaty ], jabłka liofilizowane 9,5%, rodzynki 5,6% (rodzynki 99,5%, olej bawełniany i/lub słonecznikowy), żurawina suszona cięta 5,6% (żurawina 51%, cukier, olej słonecznikowy ), śliwki suszone cięte 4,5% (śliwki suszone, substancja konserwująca: sorbinian potasu ), morele suszone cięte 4,5% (morele suszone, substancja konserwująca: dwutlenek siarki 5), maltodekstryna, miód piekarski, olej palmowy, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat, emulgator: lecytyny, sól, cynamon
  • Wartość odżywcza (na 100 g)
   Kalorie 389 kcal
   Tłuszcze 6,8 g
   Nasycone kwasy tłuszczowe 5,3 g
   Węglowodany (w tym cukry) 76 g (25 g)
   Błonnik 4,5 g
   Białko 4 g
   Sól 0,15 g
  • Podsumowanie:
   Zawartość tłuszczu (g): 6,8Zawartość nasyconych kw. tł. (g): 5,3Zawartość cukrów (g): 25Bez konserwantów: incorrectBez syropu fruktozowego i innych syropów: correctBez dodatku cukru: incorrectBez malodekstryn: incorrectBez emulgatorów: incorrectZawartość błonnika (g): 4,5Dodatek składników prozdrowotnych: incorrectProdukt zbożowy lub orzechy na pierwszym miejscu w składzie: correct
  Bakalland Ba! 5 bakalii Baton zbożowy 40 g
  • Cena:0 zł
  • Cena za kg:0 zł
  • Gdzie kupić:
 • 23

  Nestlé

  Fitness Red Berries Batonik zbożowy

  4,7

  • Skład:
   ziarna zbóż (39,2%) [pszenica pełnoziarnista (17,6%), ryż (12,9%), mąka pszenna pełnoziarnista (3,4%), mąka kukurydziana pełnoziarnista (2,8%), owies pełnoziarnisty (2,5%)], biała polewa (20,0%) [odtłuszczone mleko w proszku, olej palmowy, maltodekstryna, cukier, substancja wzbogacająca (składnik mineralny - wapń), emulgator (lecytyna słonecznikowa ), aromat naturalny ], mieszanka owocowa (10,0%) [żurawiny suszone słodzone (żurawiny (3,8%), cukier ), proszek truskawkowy (truskawki (1,4%), maltodekstryna, regulator kwasowości - kwas cytrynowy ), truskawki liofilizowane (1,0%)], syrop glukozowy, cukier, syrop cukrowy (syrop cukru inwertowanego, melasa cukru trzcinowego 5), ekstrakt słodowy jęczmienny, olej palmowy, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol 5), substancje wzbogacające (składniki mineralne: wapń, żelazo ; witaminy: b3, b5, b2, b6, b9 ), sól, skrobia kukurydziana, aromat naturalny, emulgator (lecytyna słonecznikowa ), regulatory kwasowości (kwas cytrynowy, fosforany sodu 5), przeciwutleniacz (mieszanina tokoferoli )
  • Wartość odżywcza (na 100 g)
   Kalorie 403 kcal
   Tłuszcze 11,3 g
   Nasycone kwasy tłuszczowe 7,7 g
   Węglowodany (w tym cukry) 64,6 g (27,6 g)
   Błonnik 5 g
   Białko 6,2 g
   Sól 0,63 g
  • Podsumowanie:
   Zawartość tłuszczu (g): 11,3Zawartość nasyconych kw. tł. (g): 7,7Zawartość cukrów (g): 27,6Bez konserwantów: correctBez syropu fruktozowego i innych syropów: incorrectBez dodatku cukru: incorrectBez malodekstryn: incorrectBez emulgatorów: incorrectZawartość błonnika (g): 5Dodatek składników prozdrowotnych: correctProdukt zbożowy lub orzechy na pierwszym miejscu w składzie: correct
  Nestlé Fitness Red Berries Batonik zbożowy
  • Cena:0 zł
  • Cena za kg:0 zł
  • Gdzie kupić:
 • 24

  Nestlé

  Cheerios Honey Śniadaniowy baton zbożowy 22 g

  4,6

  • Skład:
   pełne ziarna zbóż (37,2%) [mąka (owies, jęczmień, kukurydza, pszenica, ryż ), płatki owsiane pszenica], biała polewa (20%) [odtłuszczone mleko w proszku (5,7%), tłuszcz palmowy, maltodekstryna, cukier, substancja wzbogacająca (składnik mineralny: wapń ), emulgulator (lecytyna słonecznikowa ), aromat naturalny ], syrop glukozowy, mleko zagęszczane słodzone (7,6%) (mleko, cukier ), ekstrakt słodowy jęczmienny, cukier, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol 5), oleje roślinne (słonecznikowy, palmowy), miód (3%), skrobia (pszenica, kukurydza), odtłuszczone mleko w proszku (1,7%), sól, syrop cukru inwertowanego, aromaty naturalne, emulgator (lecytyna słonecznikowa ), melasa 5, substancje wzbogacające (witaminy: b3, b5, b2, b6, b9 ), przeciwutleniacz (mieszanina tokoferoli ), barwnik (beta-karoten ), % - odnosi się do zawartości składnika w całym produkcie
  • Wartość odżywcza (na 100 g)
   Kalorie 403 kcal
   Tłuszcze 12,2 g
   Nasycone kwasy tłuszczowe 6,8 g
   Węglowodany (w tym cukry) 61 g (25,1 g)
   Błonnik 3,7 g
   Białko 7,7 g
   Sól 0,55 g
  • Podsumowanie:
   Zawartość tłuszczu (g): 12,2Zawartość nasyconych kw. tł. (g): 6,8Zawartość cukrów (g): 25,1Bez konserwantów: correctBez syropu fruktozowego i innych syropów: incorrectBez dodatku cukru: incorrectBez malodekstryn: incorrectBez emulgatorów: incorrectZawartość błonnika (g): 3,7Dodatek składników prozdrowotnych: correctProdukt zbożowy lub orzechy na pierwszym miejscu w składzie: correct
  Nestlé Cheerios Honey Śniadaniowy baton zbożowy 22 g
  • Cena:0 zł
  • Cena za kg:0 zł
  • Gdzie kupić:
 • 25

  Nestlé

  Lion Śniadaniowy baton zbożowy 100 g (4 x 25 g)

  4,6

  • Skład:
   ziarna zbóż (36,3%) [mąka pszenna pełnoziarnista (29,6%), płatki owsiane pełnoziarniste (2,9%), mąka kukurydziana (2,0%), mąka pszenna (1,0%), mąka ryżowa (0,8%)], pasta karmelowa (20,1%) [mleko zagęszczone słodzone (mleko, cukier ), odtłuszczone mleko w proszku, syrop glukozowy, syrop cukru inwertowanego, sól ], biała polewa (18,0%) [odtłuszczone mleko w proszku, olej palmowy, maltodekstryna, cukier, substancja wzbogacająca (składnik mineralny - wapń ), emulgator (lecytyna słonecznikowa ), aromat naturalny ], syrop glukozowy, cukier, czekolada mleczna (5,1%) [cukier, odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcz kakaowy 5, miazga kakaowa, tłuszcz mleczny 5, emulgatory (lecytyna sojowa, polirycynooleinian poliglicerolu 5), aromat naturalny ], oleje słonecznikowy, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol 5), substancje wzbogacające (składnik mineralny: wapń ; witaminy: b3, b5, b2, b6, b9 ), aromaty naturalne, kakao, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, sól, emulgator (lecytyna słonecznikowa ), przeciwutleniacz (mieszanina tokoferoli ), syrop cukru karmelizowanego, barwnik (beta-karoten ), % - odnosi się do zawartości składnika w całym produkcie
  • Wartość odżywcza (na 100 g)
   Kalorie 407 kcal
   Tłuszcze 12,9 g
   Nasycone kwasy tłuszczowe 6,6 g
   Węglowodany (w tym cukry) 59,2 g (27,5 g)
   Błonnik 4,6 g
   Białko 8,4 g
   Sól 0,58 g
  • Podsumowanie:
   Zawartość tłuszczu (g): 12,9Zawartość nasyconych kw. tł. (g): 6,6Zawartość cukrów (g): 27,5Bez konserwantów: correctBez syropu fruktozowego i innych syropów: incorrectBez dodatku cukru: incorrectBez malodekstryn: incorrectBez emulgatorów: incorrectZawartość błonnika (g): 4,6Dodatek składników prozdrowotnych: correctProdukt zbożowy lub orzechy na pierwszym miejscu w składzie: correct
  Nestlé Lion Śniadaniowy baton zbożowy 100 g (4 x 25 g)
  • Cena:0 zł
  • Cena za kg:0 zł
  • Gdzie kupić:
  • Skład:
   pełne ziarna zbóż (37,2%) [mąka (owies, jęczmień, kukurydza, pszenica, ryż), płatki owsiane, pszenica ], biała polewa (20%) [odtłuszczone mleko w proszku (5,7%), tłuszcz palmowy, maltodekstryna, cukier, substancja wzbogacająca (składnik mineralny: wapń ), emulgulator (lecytyna słonecznikowa ), aromat naturalny ], syrop glukozowy, mleko zagęszczane słodzone (7,6%) (mleko, cukier ), ekstrakt słodowy jęczmienny, cukier, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol 5), oleje roślinne (słonecznikowy, palmowy), miód (3%), skrobia (pszenica, kukurydza), odtłuszczone mleko w proszku (1,7%), sól, syrop cukru inwertowanego, aromaty naturalne, emulgator (lecytyna słonecznikowa ), melasa 5, substancje wzbogacające (witaminy: b3, b5, b2, b6, b9 ), przeciwutleniacz (mieszanina tokoferoli ), barwnik (beta-karoten )
  • Wartość odżywcza (na 100 g)
   Kalorie 403 kcal
   Tłuszcze 12,2 g
   Nasycone kwasy tłuszczowe 6,8 g
   Węglowodany (w tym cukry) 61 g (25,1 g)
   Błonnik 3,7 g
   Białko 7,7 g
   Sól 0,55 g
  • Podsumowanie:
   Zawartość tłuszczu (g): 12,2Zawartość nasyconych kw. tł. (g): 6,8Zawartość cukrów (g): 25,1Bez konserwantów: correctBez syropu fruktozowego i innych syropów: incorrectBez dodatku cukru: incorrectBez malodekstryn: incorrectBez emulgatorów: incorrectZawartość błonnika (g): 3,7Dodatek składników prozdrowotnych: correctProdukt zbożowy lub orzechy na pierwszym miejscu w składzie: correct
  Nestlé Cheerios Honey Śniadaniowy baton zbożowy
  • Cena:0 zł
  • Cena za kg:0 zł
  • Gdzie kupić:
 • 27

  Helio

  Baton zbożowy 6 ziaren & miód 25 g

  4,4

  • Skład:
   71,5% mieszanka ziaren, pestek i nasion [słonecznik łuskany 25,5%, dynia łuskana prażona 16%, chrupka zbożowa (mąka ryżowa, cukier, kasza kukurydziana, mąka pszenna, ekstrakt ze słodu jęczmiennego, sól ), sezam łuskany prażony 9%, płatki owsiane prażone 6%, siemię lniane 6%, nasiona quinoa 1%, ziarna chia 0,7%], syrop glukozowy, miód nektarowy wielokwiatowy 4%, olej kokosowy, maltodekstryna, cukier, nutriose - błonnik z pszenicy, substancje utrzymujące wilgoć: sorbitole, glicerol, emulgator: lecytyna sojowa, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat
  • Wartość odżywcza (na 100 g)
   Kalorie 499 kcal
   Tłuszcze 33 g
   Nasycone kwasy tłuszczowe 4,9 g
   Węglowodany (w tym cukry) 29 g (13 g)
   Błonnik 13 g
   Białko 15 g
   Sól 0,14 g
  • Podsumowanie:
   Zawartość tłuszczu (g): 33Zawartość nasyconych kw. tł. (g): 4,9Zawartość cukrów (g): 13Bez konserwantów: correctBez syropu fruktozowego i innych syropów: incorrectBez dodatku cukru: incorrectBez malodekstryn: incorrectBez emulgatorów: incorrectZawartość błonnika (g): 13Dodatek składników prozdrowotnych: incorrectProdukt zbożowy lub orzechy na pierwszym miejscu w składzie: correct
  Helio Baton zbożowy 6 ziaren & miód 25 g
  • Cena:0 zł
  • Cena za kg:0 zł
  • Gdzie kupić:
 • 28

  Nestlé

  Cini Minis Batonik zbożowy 25 g

  4,4

  • Skład:
   mąki (32,5%) [pszenna pełnoziarnista (17,9%), ryżowa (11,0%), kukurydziana pełnoziarnista (3,6%)], syrop glukozowy, oleje roślinne (palmowy, słonecznikowy), mleko zagęszczone słodzone (mleko, cukier ) (10,3%), cukier, odtłuszczone mleko w proszku (8,5%), syrop cukru inwertowanego, substancje utrzymujące wilgoć (sorbitole, glicerol 5), maltodekstryna, substancje wzbogacające (witaminy i składniki mineralne - patrz tabelka), skrobia kukurydziana, sól, emulgator (lecytyny - lecytyna słonecznikowa ), ekstrakt słodowy jęczmienny, regulator kwasowości (fosforany sodu 5), przeciwutleniacz (mieszanina tokoferoli ), cynamon, aromaty naturalne, barwniki (karoteny, annato 5)
  • Wartość odżywcza (na 100 g)
   Kalorie 409 kcal
   Tłuszcze 13,2 g
   Nasycone kwasy tłuszczowe 7 g
   Węglowodany (w tym cukry) 60,7 g (27,6 g)
   Błonnik 4,4 g
   Białko 7 g
   Sól 0,9 g
  • Podsumowanie:
   Zawartość tłuszczu (g): 13,2Zawartość nasyconych kw. tł. (g): 7Zawartość cukrów (g): 27,6Bez konserwantów: correctBez syropu fruktozowego i innych syropów: incorrectBez dodatku cukru: incorrectBez malodekstryn: incorrectBez emulgatorów: incorrectZawartość błonnika (g): 4,4Dodatek składników prozdrowotnych: correctProdukt zbożowy lub orzechy na pierwszym miejscu w składzie: correct
  Nestlé Cini Minis Batonik zbożowy 25 g
  • Cena:0 zł
  • Cena za kg:0 zł
  • Gdzie kupić:
 • 29

  Nestlé

  Nesquik Batonik zbożowy 25 g

  4,4

  • Skład:
   mąki (32,1%) [pszenna pełnoziarnista (22,0%), kukurydziana, ryżowa], syrop glukozowy, cukier, oleje roślinne (palmowy, słonecznikowy), mleko zagęszczone słodzone (mleko, cukier ) (8,2%), odtłuszczone mleko w proszku (7,5%), syrop cukru inwertowanego, substancje utrzymujące wilgoć (glicerol 5, sorbitole ), substancje wzbogacające (witaminy i składniki mineralne - patrz tabelka), maltodekstryna, kakao, sól, emulgator (lecytyny - lecytyna słonecznikowa ), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, glukoza, regulator kwasowości (fosforany sodu 5), aromat naturalny, przeciwutleniacz (mieszanina tokoferoli )
  • Wartość odżywcza (na 100 g)
   Kalorie 407 kcal
   Tłuszcze 12,9 g
   Nasycone kwasy tłuszczowe 7,4 g
   Węglowodany (w tym cukry) 60,7 g (29,5 g)
   Błonnik 4,9 g
   Białko 7 g
   Sól 0,49 g
  • Podsumowanie:
   Zawartość tłuszczu (g): 12,9Zawartość nasyconych kw. tł. (g): 7,4Zawartość cukrów (g): 29,5Bez konserwantów: correctBez syropu fruktozowego i innych syropów: incorrectBez dodatku cukru: incorrectBez malodekstryn: incorrectBez emulgatorów: incorrectZawartość błonnika (g): 4,9Dodatek składników prozdrowotnych: correctProdukt zbożowy lub orzechy na pierwszym miejscu w składzie: correct
  Nestlé Nesquik Batonik zbożowy 25 g
  • Cena:0 zł
  • Cena za kg:0 zł
  • Gdzie kupić:
 • 30

  Bakalland

  Ba! banan Baton zbożowy 40 g

  4,3

  • Skład:
   składniki zbożowe 26% (płatki owsiane pełnoziarniste 12%, mąka kukurydziana, grys kukurydziany, mąka ryżowa ), substancja wiążąca: maltitole 5, chipsy bananowe kawałki 22% (banany 55%, olej kokosowy, cukier, aromat ), polewa o smaku kakaowo-mlecznym 17% [olej palmowy, serwatka w proszku (z mleka), cukier, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 6%, mleko w proszku odtłuszczone, miazga kakaowa 1%, emulgatory: lecytyny i e 476 5; aromaty ], maltodekstryna, miód piekarski, olej palmowy, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, emulgator: lecytyny, sól, aromat
  • Wartość odżywcza (na 100 g)
   Kalorie 430 kcal
   Tłuszcze 13 g
   Nasycone kwasy tłuszczowe 11 g
   Węglowodany (w tym cukry) 71 g (13 g)
   Błonnik 4 g
   Białko 4,6 g
   Sól 0,1 g
  • Podsumowanie:
   Zawartość tłuszczu (g): 13Zawartość nasyconych kw. tł. (g): 11Zawartość cukrów (g): 13Bez konserwantów: correctBez syropu fruktozowego i innych syropów: correctBez dodatku cukru: incorrectBez malodekstryn: incorrectBez emulgatorów: incorrectZawartość błonnika (g): 4Dodatek składników prozdrowotnych: incorrectProdukt zbożowy lub orzechy na pierwszym miejscu w składzie: correct
  Bakalland Ba! banan Baton zbożowy 40 g
  • Cena:0 zł
  • Cena za kg:0 zł
  • Gdzie kupić:
 • 31

  Bakalland

  Ba! żurawina & pomarańcza Baton zbożowy 40 g

  4,2

  • Skład:
   składniki zbożowe 39% (płatki owsiane pełnoziarniste 20%, mąka kukurydziana, grys kukurydziany, mąka ryżowa ), substancja wiążąca: maltitole 5, polewa o smaku jogurtowym 16% [olej palmowy, serwatka w proszku (z mleka), cukier, mleko w proszku odtłuszczone, proszek jogurtowy 2% (jogurt w proszku (z mleka) 80%, mleko w proszku odtłuszczone ), tłuszcz kakaowy 5, emulgator: lecytyny, aromaty ], żurawina suszona krojona 12% (żurawina 51%, cukier, olej słonecznikowy ), maltodekstryna, miód piekarski, olej palmowy, skórka pomarańczowa suszona 0,2%, emulgator: lecytyny, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, sól, aromat
  • Wartość odżywcza (na 100 g)
   Kalorie 414 kcal
   Tłuszcze 9,9 g
   Nasycone kwasy tłuszczowe 7,9 g
   Węglowodany (w tym cukry) 75 g (19 g)
   Błonnik 1,4 g
   Białko 5,1 g
   Sól 0,24 g
  • Podsumowanie:
   Zawartość tłuszczu (g): 9,9Zawartość nasyconych kw. tł. (g): 7,9Zawartość cukrów (g): 19Bez konserwantów: correctBez syropu fruktozowego i innych syropów: correctBez dodatku cukru: incorrectBez malodekstryn: incorrectBez emulgatorów: incorrectZawartość błonnika (g): 1,4Dodatek składników prozdrowotnych: incorrectProdukt zbożowy lub orzechy na pierwszym miejscu w składzie: correct
  Bakalland Ba! żurawina & pomarańcza Baton zbożowy 40 g
  • Cena:0 zł
  • Cena za kg:0 zł
  • Gdzie kupić:
 • 32

  Nestlé

  Chocapic Batonik zbożowy 25 g

  4,2

  • Skład:
   mąki (28,1%) [pszenna pełnoziarnista (19,6%), pszenna, kukurydziana, ryżowa], syrop glukozowy, oleje roślinne (palmowy, słonecznikowy), cukier, mleko zagęszczone słodzone (mleko, cukier ) (8,8%), odtłuszczone mleko w proszku (8,7%), substancje utrzymujące wilgoć (sorbitole, glicerol 5), syrop cukru inwertowanego, kakao, maltodekstryna, substancje wzbogacające (witaminy i składniki mineralne - patrz tabelka), glukoza, emulgator (lecytyny - lecytyna słonecznikowa ), sól, ekstrakt słodowy jęczmienny, przeciwutleniacz (mieszanina tokoferoli ), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, aromat naturalny, regulator kwasowości (fosforany sodu 5)
  • Wartość odżywcza (na 100 g)
   Kalorie 408 kcal
   Tłuszcze 13,7 g
   Nasycone kwasy tłuszczowe 8,1 g
   Węglowodany (w tym cukry) 57,8 g (28,1 g)
   Błonnik 4,6 g
   Białko 7,6 g
   Sól 0,4 g
  • Podsumowanie:
   Zawartość tłuszczu (g): 13,7Zawartość nasyconych kw. tł. (g): 8,1Zawartość cukrów (g): 28,1Bez konserwantów: correctBez syropu fruktozowego i innych syropów: incorrectBez dodatku cukru: incorrectBez malodekstryn: incorrectBez emulgatorów: incorrectZawartość błonnika (g): 4,6Dodatek składników prozdrowotnych: correctProdukt zbożowy lub orzechy na pierwszym miejscu w składzie: correct
  Nestlé Chocapic Batonik zbożowy 25 g
  • Cena:0 zł
  • Cena za kg:0 zł
  • Gdzie kupić:
 • 33

  Crumbies

  Musli Batonik orzechowy 25 g

  4,2

  • Skład:
   składniki zbożowe 46% (płatki owsiane pełnoziarniste, mąka ryżowa, kasza kukurydziana, mąka pszenna ), orzechy prażone 20% (orzeszki arachidowe 10%, orzechy laskowe 7%, migdały 3%), syrop glukozowy, cukier, tłuszcz kokosowy, maltodekstryna, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, ekstrakt ze słodu jęczmiennego, emulgator: lecytyny (z soi), sól, aromat
  • Wartość odżywcza (na 100 g)
   Kalorie 445 kcal
   Tłuszcze 18,1 g
   Nasycone kwasy tłuszczowe 2,4 g
   Węglowodany (w tym cukry) 57,2 g (17,1 g)
   Błonnik 4,5 g
   Białko 11,1 g
   Sól 0,17 g
  • Podsumowanie:
   Zawartość tłuszczu (g): 18,1Zawartość nasyconych kw. tł. (g): 2,4Zawartość cukrów (g): 17,1Bez konserwantów: correctBez syropu fruktozowego i innych syropów: incorrectBez dodatku cukru: incorrectBez malodekstryn: incorrectBez emulgatorów: incorrectZawartość błonnika (g): 4,5Dodatek składników prozdrowotnych: incorrectProdukt zbożowy lub orzechy na pierwszym miejscu w składzie: correct
  Crumbies Musli Batonik orzechowy 25 g
  • Cena:0 zł
  • Cena za kg:0 zł
  • Gdzie kupić:
 • 34

  Oshee

  Musli Bar Baton zbożowy rodzynki orzechy 40 g

  4,1

  • Skład:
   syrop skrobiowy, orzeszki arachidowe 17,8%, polewa kakaowo-mleczna 14% (cukier, całkowicie utwardzony tłuszcz roślinny (kokosowy i canola), serwatka w proszku (z mleka), masa kakaowa w proszku, mleko w proszku odtłuszczone, kakao w proszku ze zmniejszoną zawartością tłuszczu, emulgator: lecytyny (z soi), ekstrakt waniliowy ), płatki owsiane z pełnego ziarna 12,5%, ryż ekstrudowany (mąka ryżowa, cukier, grysik kukurydziany, mąka pszenna, słód jęczmienny, sól ), rodzynki 6,1% (rodzynki , olej słonecznikowy ), płatki kukurydziane (grysik kukurydziany, cukier, sól, słód jęczmienny, składnik mineralny: węglan wapnia ), orzechy laskowe 3,1%, całkowicie utwardzony tłuszcz roślinny (kokosowy i canola), białko serwatkowe (z mleka), emulgator: lecytyny (z soi), substancje wzbogacające: witaminy (witamina c, ryboflawina, witamina b6, tiamina, witamina a, witamina d, witamina b12 ) oraz magnez
  • Wartość odżywcza (na 100 g)
   Kalorie 443 kcal
   Tłuszcze 18 g
   Nasycone kwasy tłuszczowe 6,9 g
   Węglowodany (w tym cukry) 57 g (19 g)
   Błonnik 3,3 g
   Białko 10 g
   Sól 0,19 g
  • Podsumowanie:
   Zawartość tłuszczu (g): 18Zawartość nasyconych kw. tł. (g): 6,9Zawartość cukrów (g): 19Bez konserwantów: correctBez syropu fruktozowego i innych syropów: incorrectBez dodatku cukru: incorrectBez malodekstryn: correctBez emulgatorów: incorrectZawartość błonnika (g): 3,3Dodatek składników prozdrowotnych: correctProdukt zbożowy lub orzechy na pierwszym miejscu w składzie: incorrect
  Oshee Musli Bar Baton zbożowy rodzynki orzechy 40 g
  • Cena:0 zł
  • Cena za kg:0 zł
  • Gdzie kupić:
 • 35

  Sante

  Crunchy Baton zbożowy musli z dodatkiem bananów podlany czekoladą 40 g

  4

  • Skład:
   produkty pochodzące ze zbóż: 34,5% (płatki owsiane, mąka kukurydziana, kasza kukurydziana, mąka ryżowa ), syrop glukozowy, czekolada 18% (miazga kakaowa, cukier, tłuszcz kakaowy 5, emulgatory: lecytyny (z soi), e492 5; naturalny aromat waniliowy ), rodzynka , tłuszcz palmowy nieutwardzony *, puree bananowe 3,4%, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole , cukier trzcinowy nierafinowany, aromat, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, cukier , sól, emulgator: lecytyny (z soi), sól morska, ekstrakt słodowy jęczmienny, *pozyskiwany z kontrolowanych plantacji palm olejowych, które nie zagrażają lasom tropikalnym i ich mieszkańcom
  • Wartość odżywcza (na 100 g)
   Kalorie 420 kcal
   Tłuszcze 14 g
   Nasycone kwasy tłuszczowe 7 g
   Węglowodany (w tym cukry) 67 g (28 g)
   Błonnik 4,4 g
   Białko 5 g
   Sól 0,2 g
  • Podsumowanie:
   Zawartość tłuszczu (g): 14Zawartość nasyconych kw. tł. (g): 7Zawartość cukrów (g): 28Bez konserwantów: correctBez syropu fruktozowego i innych syropów: incorrectBez dodatku cukru: incorrectBez malodekstryn: correctBez emulgatorów: incorrectZawartość błonnika (g): 4,4Dodatek składników prozdrowotnych: incorrectProdukt zbożowy lub orzechy na pierwszym miejscu w składzie: correct
  Sante Crunchy Baton zbożowy musli z dodatkiem bananów podlany czekoladą 40 g
  • Cena:0 zł
  • Cena za kg:0 zł
  • Gdzie kupić:
 • 36

  Sante

  Crunchy Baton zbożowy musli z orzechami i migdałami 35 g

  3,8

  • Skład:
   orzechy 36,5% (arachidowe, laskowe, migdały), syrop glukozowy, produkty pochodzące ze zbóż 24% (płatki owsiane, mąka kukurydziana, mąka ryżowa ), tłuszcz palmowy nieutwardzony *, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, cukier trzcinowy nierafinowany, aromat, emulgator: lecytyny (z soi), sól morska, *pozyskiwany z kontrolowanych plantacji palm olejowych, które nie zagrażają lasom tropikalnym i ich mieszkańcom
  • Wartość odżywcza (na 100 g)
   Kalorie 473 kcal
   Tłuszcze 24 g
   Nasycone kwasy tłuszczowe 4,8 g
   Węglowodany (w tym cukry) 51 g (18 g)
   Błonnik 4,6 g
   Białko 12 g
   Sól 0,1 g
  • Podsumowanie:
   Zawartość tłuszczu (g): 24Zawartość nasyconych kw. tł. (g): 4,8Zawartość cukrów (g): 18Bez konserwantów: correctBez syropu fruktozowego i innych syropów: incorrectBez dodatku cukru: incorrectBez malodekstryn: correctBez emulgatorów: incorrectZawartość błonnika (g): 4,6Dodatek składników prozdrowotnych: incorrectProdukt zbożowy lub orzechy na pierwszym miejscu w składzie: correct
  Sante Crunchy Baton zbożowy musli z orzechami i migdałami 35 g
  • Cena:0 zł
  • Cena za kg:0 zł
  • Gdzie kupić:
 • 37

  Bakalland

  Ba! 5 orzechów Baton zbożowy 40 g

  3,5

  • Skład:
   orzechy arachidowe cięte 26%, składniki zbożowe 23% (płatki owsiane pełnoziarniste 12%, mąka kukurydziana, mąka ryżowa ), substancja wiążąca: maltitole 5, polewa o smaku kakaowo-mlecznym 15% [olej palmowy, serwatka w proszku (z mleka), cukier, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 6%, mleko w proszku odtłuszczone, miazga kakaowa 1%, emulgatory: lecytyny i e 476 5, aromaty ], maltodekstryna, mleko odtłuszczone w proszku, olej palmowy, orzechy laskowe kawałki 1,8%, migdały płatki 1,8%, orzechy nerkowca kawałki 1,2%, orzechy włoskie kawałki 1,2%, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, miód piekarski, emulgator: lecytyny, sól, aromaty, przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli
  • Wartość odżywcza (na 100 g)
   Kalorie 478 kcal
   Tłuszcze 23 g
   Nasycone kwasy tłuszczowe 8,1 g
   Węglowodany (w tym cukry) 55 g (11 g)
   Błonnik 3,5 g
   Białko 12 g
   Sól 0,08 g
  • Podsumowanie:
   Zawartość tłuszczu (g): 23Zawartość nasyconych kw. tł. (g): 8,1Zawartość cukrów (g): 11Bez konserwantów: correctBez syropu fruktozowego i innych syropów: correctBez dodatku cukru: incorrectBez malodekstryn: incorrectBez emulgatorów: incorrectZawartość błonnika (g): 3,5Dodatek składników prozdrowotnych: incorrectProdukt zbożowy lub orzechy na pierwszym miejscu w składzie: correct
  Bakalland Ba! 5 orzechów Baton zbożowy 40 g
  • Cena:0 zł
  • Cena za kg:0 zł
  • Gdzie kupić:
 • 38

  NUTREND

  Musli baton 28g

  3,4

  • Skład:
   syrop glukozowo-fruktozowy, polewa jogurtowa 18% (cukier, tłuszcz roślinny (z nasion palmy, palmowy, shea), odtłuszczone mleko w proszku , serwatka i jogurt , emulgator: lecytyna sojowa, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat, sól ), płatki owsiane, ekstrudat owsiany: (płatki owsiane, ryż, mąka pszenna, mąka kukurydziana, cukier, ekstrakt słodowy, sól ), ekstrudat kukurydziano-ziemniaczany: (mąka kukurydziana, mąka ziemniaczana, cukier, błonnik pszenny ) rodzynki: (rodzynki , olej kukurydziany i słonecznikowy), jabłka suszone: (jabłka, przeciwutleniacz: kwas cytrynowy, substancja konserwująca: dwutlenek siarki 5), żurawina słodzona: (żurawina, cukier, olej słonecznikowy ), tłuszcz roślinny: (z nasion palmy, palmowy, shea), guma akacjowa 5, płatki pszenne, kawałki malin 2% (cukier, przecier malinowy 8%, mąka ryżowa, olej z nasion palmy 5, skrobia ryżowa, substancja żelująca: pektyny, koncentrat z marchwi, naturalny aromat, błonnik z cytrusów ), substancja utrzymująca wilgoć: gliceryna 5, emulgator lecytyna rzepakowa, naturalny aromat i aromat, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, premiks witaminowy (kwas l-askorbinowy, octan dl-alfa-tokoferylu, amid kwasu nikotynowego, d-pantotenian wapnia, chlorowodorek pirydoksyny, ryboflawina, monoazotan tiaminy, kwas pteroilomonoglutaminowy, d-biotyna, cyjanokobalamina ).
  • Wartość odżywcza (na 100 g)
   Kalorie 406 kcal
   Tłuszcze 13,2 g
   Nasycone kwasy tłuszczowe 11,6 g
   Węglowodany (w tym cukry) 63 g (33,6 g)
   Błonnik 8,3 g
   Białko 4,5 g
   Sól 0,2 g
  • Podsumowanie:
   Zawartość tłuszczu (g): 13,2Zawartość nasyconych kw. tł. (g): 11,6Zawartość cukrów (g): 33,6Bez konserwantów: incorrectBez syropu fruktozowego i innych syropów: incorrectBez dodatku cukru: incorrectBez malodekstryn: correctBez emulgatorów: incorrectZawartość błonnika (g): 8,3Dodatek składników prozdrowotnych: correctProdukt zbożowy lub orzechy na pierwszym miejscu w składzie: incorrect
  NUTREND Musli baton 28g
  • Cena:0 zł
  • Cena za kg:0 zł
  • Gdzie kupić:
 • 39

  Crumbies

  Musli Batonik wiśniowy podlany czekoladą 30 g

  3,4

  • Skład:
   składniki zbożowe 37% (mąka ryżowa, kasza kukurydziana, mąka pszenna, płatki owsiane pełnoziarniste, ekstrakt ze słodu jęczmiennego ), syrop glukozowy, czekolada 15% (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgatory: lecytyny, e 476 5, aromat ), wiśnie kandyzowane 8% (wiśnie, cukier ), tłuszcz kokosowy, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, maltodekstryna, kostki jabłkowe 3%, emulgator: lecytyny (z soi), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat, czekolada: masa kakaowa minimum 35%
  • Wartość odżywcza (na 100 g)
   Kalorie 410 kcal
   Tłuszcze 11,2 g
   Nasycone kwasy tłuszczowe 5,3 g
   Węglowodany (w tym cukry) 70,3 g (34,5 g)
   Błonnik 4,4 g
   Białko 4,9 g
   Sól 0,01 g
  • Podsumowanie:
   Zawartość tłuszczu (g): 11,2Zawartość nasyconych kw. tł. (g): 5,3Zawartość cukrów (g): 34,5Bez konserwantów: correctBez syropu fruktozowego i innych syropów: incorrectBez dodatku cukru: incorrectBez malodekstryn: incorrectBez emulgatorów: incorrectZawartość błonnika (g): 4,4Dodatek składników prozdrowotnych: incorrectProdukt zbożowy lub orzechy na pierwszym miejscu w składzie: correct
  Crumbies Musli Batonik wiśniowy podlany czekoladą 30 g
  • Cena:0 zł
  • Cena za kg:0 zł
  • Gdzie kupić:
 • 40

  Bakalland

  Ba! śliwka Baton zbożowy 40 g

  3,2

  • Skład:
   składniki zbożowe 33% (płatki owsiane z pełnego ziarna 19,4%, mąka ryżowa, mąka kukurydziana ), syrop glukozowy, polewa o smaku kakaowym [cukier, całkowicie utwardzony tłuszcz z ziaren palmy oleistej, serwatka w proszku (z mleka), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 6%, miazga kakaowa, mleko w proszku, emulgatory: lecytyny (z soi) i mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych 5, aromat ], śliwki suszone 12% (śliwki suszone bez pestek, substancja konserwująca e200), cukier, glukoza, tłuszcz palmowy (z rzepaku), sól, substancja utrzymująca wilgoć - sorbitol 5, regulator kwasowości- kwas cytrynowy, aromat
  • Wartość odżywcza (na 100 g)
   Kalorie 392 kcal
   Tłuszcze 8,4 g
   Nasycone kwasy tłuszczowe 6 g
   Węglowodany (w tym cukry) 73 g (36 g)
   Błonnik 3 g
   Białko 4,7 g
   Sól 0,32 g
  • Podsumowanie:
   Zawartość tłuszczu (g): 8,4Zawartość nasyconych kw. tł. (g): 6Zawartość cukrów (g): 36Bez konserwantów: incorrectBez syropu fruktozowego i innych syropów: incorrectBez dodatku cukru: incorrectBez malodekstryn: correctBez emulgatorów: incorrectZawartość błonnika (g): 3Dodatek składników prozdrowotnych: incorrectProdukt zbożowy lub orzechy na pierwszym miejscu w składzie: correct
  Bakalland Ba! śliwka Baton zbożowy 40 g
  • Cena:0 zł
  • Cena za kg:0 zł
  • Gdzie kupić:
  • Skład:
   czekolada 28% [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy 5, mleko pełne w proszku, serwatka w proszku (z mleka), emulgator: lecytyny (z soi) ; tłuszcz mleczny 5, aromat ], składniki zbożowe 19,2% (płatki owsiane pełnoziarniste 12,8%, mąka ryżowa, mąka kukurydziana ), syrop glukozowy, orzeszki arachidowe prażone rozdrobnione 15,4%, cukier, rodzynki 5,2% (rodzynki 99,5%, olej bawełniany i/lub słonecznikowy), orzechy laskowe rozdrobnione 2,5%, glukoza, olej słonecznikowy, białko serwatkowe (z mleka), emulgator: lecytyny, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli, sól, aromat, substancje wzbogacające: witamina a, witamina d, witamina c, witamina b12, witamina b6, tiamina, ryboflawina, magnez, czekolada: masa kakaowa min 49,5%
  • Wartość odżywcza (na 100 g)
   Kalorie 460 kcal
   Tłuszcze 20 g
   Nasycone kwasy tłuszczowe 6 g
   Węglowodany (w tym cukry) 58 g (37 g)
   Błonnik 5,1 g
   Białko 9,5 g
   Sól 0,05 g
  • Podsumowanie:
   Zawartość tłuszczu (g): 20Zawartość nasyconych kw. tł. (g): 6Zawartość cukrów (g): 37Bez konserwantów: correctBez syropu fruktozowego i innych syropów: incorrectBez dodatku cukru: incorrectBez malodekstryn: correctBez emulgatorów: incorrectZawartość błonnika (g): 5,1Dodatek składników prozdrowotnych: correctProdukt zbożowy lub orzechy na pierwszym miejscu w składzie: incorrect
  Oshee Choco Baton zbożowy 45 g
  • Cena:0 zł
  • Cena za kg:0 zł
  • Gdzie kupić:
 • 42

  Sante

  Crunchy Baton zbożowy musli z suszonymi śliwkami podlany polewą waniliową 40 g

  3,1

  • Skład:
   produkty pochodzące ze zbóż 33% (płatki owsiane, kasza kukurydziana, mąka kukurydziana, mąka ryżowa ), syrop glukozowy, tłuszcze roślinne (palmowy nieutwardzony*, z pestki palmy, shea) w zmiennych proporcjach, cukier , śliwka suszona 10% (śliwka, mąka ryżowa ), serwatka w proszku (z mleka), substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole , cukier trzcinowy nierafinowany, aromat, regulator kwasowości: kwas cytrynowy , emulgator: lecytyny (z soi), sól, sól morska, ekstrakt słodowy jęczmienny, naturalny aromat waniliowy , *pozyskiwany z kontrolowanych plantacji palm olejowych, które nie zagrażają lasom tropikalnym i och mieszkańcom
  • Wartość odżywcza (na 100 g)
   Kalorie 412 kcal
   Tłuszcze 13 g
   Nasycone kwasy tłuszczowe 7,8 g
   Węglowodany (w tym cukry) 69 g (34 g)
   Błonnik 2,8 g
   Białko 4,1 g
   Sól 0,4 g
  • Podsumowanie:
   Zawartość tłuszczu (g): 13Zawartość nasyconych kw. tł. (g): 7,8Zawartość cukrów (g): 34Bez konserwantów: correctBez syropu fruktozowego i innych syropów: incorrectBez dodatku cukru: incorrectBez malodekstryn: correctBez emulgatorów: incorrectZawartość błonnika (g): 2,8Dodatek składników prozdrowotnych: incorrectProdukt zbożowy lub orzechy na pierwszym miejscu w składzie: correct
  Sante Crunchy Baton zbożowy musli z suszonymi śliwkami podlany polewą waniliową 40 g
  • Cena:0 zł
  • Cena za kg:0 zł
  • Gdzie kupić:
 • 43

  Bakalland

  Ba! morela Baton zbożowy 40 g

  3

  • Skład:
   składniki zbożowe 33% (płatki owsiane z pełnego ziarna 19,4%, kukurydza, mąka ryżowa, kasza kukurydziana ), syrop glukozowy, polewa o smaku kakaowym [cukier, całkowicie utwardzony tłuszcz z ziaren palmy oleistej, serwatka w proszku (z mleka), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 6%, miazga kakaowa, mleko w proszku, emulgatory: lecytyny (z soi) i mono-i diglicerydy kwasów tłuszczowych 5, aromat ], morela suszona 12% (morela, substancja konserwująca: dwutlenek siarki 5), cukier, glukoza, tłuszcz palmowy, emulgator: lecytyny (z rzepaku), sól, substancja utrzymująca wilgoć - sorbitol 5, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, aromat
  • Wartość odżywcza (na 100 g)
   Kalorie 395 kcal
   Tłuszcze 9,3 g
   Nasycone kwasy tłuszczowe 6,4 g
   Węglowodany (w tym cukry) 72 g (35 g)
   Błonnik 3 g
   Białko 4,3 g
   Sól 0,37 g
  • Podsumowanie:
   Zawartość tłuszczu (g): 9,3Zawartość nasyconych kw. tł. (g): 6,4Zawartość cukrów (g): 35Bez konserwantów: incorrectBez syropu fruktozowego i innych syropów: incorrectBez dodatku cukru: incorrectBez malodekstryn: correctBez emulgatorów: incorrectZawartość błonnika (g): 3Dodatek składników prozdrowotnych: incorrectProdukt zbożowy lub orzechy na pierwszym miejscu w składzie: correct
  Bakalland Ba! morela Baton zbożowy 40 g
  • Cena:0 zł
  • Cena za kg:0 zł
  • Gdzie kupić:
 • 44

  Bakalland

  Ba! 5 owoców tropikalnych Baton zbożowy 40 g

  2,9

  • Skład:
   składniki zbożowe 30% (płatki owsiane pełnoziarniste 13%, grys kukurydziany, mąka kukurydziana, mąka ryżowa ), substancja wiążąca: maltitole 5, polewa o smaku jogurtowym 16% [olej palmowy, serwatka w proszku (z mleka), cukier, mleko w proszku odtłuszczone, proszek jogurtowy 2% (jogurt w proszku (z mleka) 80%, mleko w proszku odtłuszczone ), tłuszcz kakaowy 5, emulgator: lecytyny ; aromaty ], ananas kandyzowany kawałki 4,5% (ananas 51%, cukier, substancja konserwująca: dwutlenek siarki 5), chipsy bananowe kawałki 4% (banany 55%, olej kokosowy, cukier, aromat ), maltodekstryna, wiórki kokosowe 3,5% (wiórki kokosowe, substancja konserwująca: dwutlenek siarki 5), papaja kandyzowana kawałki 3,2% (papaja 62%, cukier, substancja konserwująca: pirosiarczyn sodu ), melon kandyzowany kawałki 1,9% (melon 54%, cukier, substancja konserwująca: pirosiarczyn sodu ), miód piekarski, olej palmowy, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, emulgator: lecytyny, sól, aromat
  • Wartość odżywcza (na 100 g)
   Kalorie 425 kcal
   Tłuszcze 12 g
   Nasycone kwasy tłuszczowe 10 g
   Węglowodany (w tym cukry) 73 g (19 g)
   Błonnik 2,2 g
   Białko 4,7 g
   Sól 0,25 g
  • Podsumowanie:
   Zawartość tłuszczu (g): 12Zawartość nasyconych kw. tł. (g): 10Zawartość cukrów (g): 19Bez konserwantów: incorrectBez syropu fruktozowego i innych syropów: correctBez dodatku cukru: incorrectBez malodekstryn: incorrectBez emulgatorów: incorrectZawartość błonnika (g): 2,2Dodatek składników prozdrowotnych: incorrectProdukt zbożowy lub orzechy na pierwszym miejscu w składzie: correct
  Bakalland Ba! 5 owoców tropikalnych Baton zbożowy 40 g
  • Cena:0 zł
  • Cena za kg:0 zł
  • Gdzie kupić:
 • 45

  Sante

  Crunchy Baton zbożowy musli z owocami żurawiny i maliny podlany polewą waniliową 40 g

  2,8

  • Skład:
   produkty pochodzące ze zbóż 30% (płatki owsiane, kasza kukurydziana, mąka kukurydziana, mąka ryżowa ), syrop glukozowy, żurawina wielkoowocowa słodzona suszona 10,7% (żurawina, cukier trzcinowy, olej słonecznikowy ), tłuszcze roślinne (palmowy nieutwardzony*, z pestki palmy, shea) w zmiennych proporcjach, cukier, serwatka w proszku (z mleka), substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, cukier trzcinowy nierafinowany, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, malina liofilizowana 0,27%, emulgator: lecytyny (z soi), sól , aromat, ekstrakt słodowy jęczmienny, sól morska, naturalny aromat waniliowy, *pozyskiwany z kontrolowanych plantacji palm olejowych, które nie zagrażają lasom tropikalnym i ich mieszkańcom
  • Wartość odżywcza (na 100 g)
   Kalorie 422 kcal
   Tłuszcze 13 g
   Nasycone kwasy tłuszczowe 8,1 g
   Węglowodany (w tym cukry) 72 g (36 g)
   Błonnik 2,6 g
   Białko 3,7 g
   Sól 0,3 g
  • Podsumowanie:
   Zawartość tłuszczu (g): 13Zawartość nasyconych kw. tł. (g): 8,1Zawartość cukrów (g): 36Bez konserwantów: correctBez syropu fruktozowego i innych syropów: incorrectBez dodatku cukru: incorrectBez malodekstryn: correctBez emulgatorów: incorrectZawartość błonnika (g): 2,6Dodatek składników prozdrowotnych: incorrectProdukt zbożowy lub orzechy na pierwszym miejscu w składzie: correct
  Sante Crunchy Baton zbożowy musli z owocami żurawiny i maliny podlany polewą waniliową 40 g
  • Cena:0 zł
  • Cena za kg:0 zł
  • Gdzie kupić:
 • 46

  Sante

  Crunchy Baton zbożowy musli z orzechami i migdałami podlany czekoladą 40 g

  2,6

  • Skład:
   orzechy 29,7% (arachidowe, laskowe, płatki migdałowe), syrop glukozowy, produkty pochodzące ze zbóż 19% (płatki owsiane, mąka kukurydziana, mąka ryżowa ), czekolada 18% (miazga kakaowa, cukier, tłuszcz kakaowy 5, emulgatory: lecytyny (z soi), e492; naturalny aromat waniliowy ), tłuszcz palmowy nieutwardzony *, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, glukoza krystaliczna, cukier trzcinowy nierafinowany, aromat, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, emulgator: lecytyny (z soi), sól morska, *pozyskiwany z kontrolowanych plantacji palm olejowych, które nie zagrażają lasom tropikalnym i ich mieszkańcom
  • Wartość odżywcza (na 100 g)
   Kalorie 476 kcal
   Tłuszcze 26 g
   Nasycone kwasy tłuszczowe 8 g
   Węglowodany (w tym cukry) 49 g (23 g)
   Błonnik 5,1 g
   Białko 10 g
   Sól 0,05 g
  • Podsumowanie:
   Zawartość tłuszczu (g): 26Zawartość nasyconych kw. tł. (g): 8Zawartość cukrów (g): 23Bez konserwantów: correctBez syropu fruktozowego i innych syropów: incorrectBez dodatku cukru: incorrectBez malodekstryn: correctBez emulgatorów: incorrectZawartość błonnika (g): 5,1Dodatek składników prozdrowotnych: incorrectProdukt zbożowy lub orzechy na pierwszym miejscu w składzie: correct
  Sante Crunchy Baton zbożowy musli z orzechami i migdałami podlany czekoladą 40 g
  • Cena:0 zł
  • Cena za kg:0 zł
  • Gdzie kupić:
 • 47

  Helio

  Baton zbożowy owoce leśne & polewa jogurtowa 25 g

  2,3

  • Skład:
   produkty zbożowe 33,5% [płatki owsiane prażone, chrupka zbożowa (mąka ryżowa, cukier, kasza kukurydziana, mąka pszenna, ekstrakt ze słodu jęczmiennego, sól ), płatki z pełnych ziaren zbóż (pszenica pełnoziarnista, ryż, cukier, syrop glukozowy, sól, ekstrakt sodu jęczmiennego, emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych 5)], syrop glukozowy, żurawina suszona 17,4% (żurawina, cukier, olej słonecznikowy ), polewa jogurtowa 15% [(cukier, tłuszcz roślinny palmowy, serwatka w proszku z mleka (łącznie z laktozą), mleko odtłuszczone w proszku (łącznie z laktozą), proszek jogurtowy 1% (z mleka łącznie z laktozą), emulgatory: lecytyna sojowa i e 476, aromaty )], olej kokosowy, maltodekstryna, jagody suszone 3% (jagody, cukier, olej słonecznikowy ), borówka kandyzowana 2% (borówka, syrop glukozowo-fruktozowy, mąka ryżowa, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat, substancja konserwująca: sorbinian potasu ), malina liofilizowana 0,8%, substancje utrzymujące wilgoć: sorbitole, glicerol 5, emulgator: lecytyna sojowa, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat
  • Wartość odżywcza (na 100 g)
   Kalorie 412 kcal
   Tłuszcze 11 g
   Nasycone kwasy tłuszczowe 5,3 g
   Węglowodany (w tym cukry) 72 g (36 g)
   Błonnik 3,8 g
   Białko 4,4 g
   Sól 0,45 g
  • Podsumowanie:
   Zawartość tłuszczu (g): 11Zawartość nasyconych kw. tł. (g): 5,3Zawartość cukrów (g): 36Bez konserwantów: incorrectBez syropu fruktozowego i innych syropów: incorrectBez dodatku cukru: incorrectBez malodekstryn: incorrectBez emulgatorów: incorrectZawartość błonnika (g): 3,8Dodatek składników prozdrowotnych: incorrectProdukt zbożowy lub orzechy na pierwszym miejscu w składzie: correct
  Helio Baton zbożowy owoce leśne & polewa jogurtowa 25 g
  • Cena:0 zł
  • Cena za kg:0 zł
  • Gdzie kupić:
 • 48

  Helio

  Baton zbożowy śliwka & czekolada 25 g

  2,2

  • Skład:
   produkty zbożowe 40% [płatki owsiane prażone, chrupka zbożowa (mąka ryżowa, cukier, kasza kukurydziana, mąka pszenna, ekstrakt ze słodu jęczmiennego, sól ), płatki kukurydziane (kasza kukurydziana, cukier, sól, ekstrakt ze słodu jęczmiennego, płatki żytnie )], syrop glukozowy, czekolada deserowa 15% (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy 5, emulgatory: lecytyna, e 476), śliwki suszone bez pestek 14% (śliwki, olej słonecznikowy, substancja konserwująca: kwas sorbowy 5), olej kokosowy, maltodekstryna, cukier, nutriosa - błonnik z pszenicy, substancje utrzymujące wilgoć: sorbitole, glicerol 5, emulgator: lecytyna sojowa, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromaty
  • Wartość odżywcza (na 100 g)
   Kalorie 403 kcal
   Tłuszcze 12 g
   Nasycone kwasy tłuszczowe 5,7 g
   Węglowodany (w tym cukry) 68 g (32 g)
   Błonnik 3,3 g
   Białko 4,2 g
   Sól 0,62 g
  • Podsumowanie:
   Zawartość tłuszczu (g): 12Zawartość nasyconych kw. tł. (g): 5,7Zawartość cukrów (g): 32Bez konserwantów: incorrectBez syropu fruktozowego i innych syropów: incorrectBez dodatku cukru: incorrectBez malodekstryn: incorrectBez emulgatorów: incorrectZawartość błonnika (g): 3,3Dodatek składników prozdrowotnych: incorrectProdukt zbożowy lub orzechy na pierwszym miejscu w składzie: correct
  Helio Baton zbożowy śliwka & czekolada 25 g
  • Cena:0 zł
  • Cena za kg:0 zł
  • Gdzie kupić:
 • 49

  Crumbies

  Baton musli orzechowo-zbożowy z orzeszkami na czekoladzie 30 g

  2

  • Skład:
   orzeszki arachidowe prażone 55%, czekolada mleczna 15% (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), bezwodny tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny, e 476 5), karob, składniki zbożowe 11% (mąka pszenna, mąka ryżowa, słód pszenny, skrobia pszenna ), ekstrakt jabłkowy, ekstrakt słodu jęczmiennego, cukier, maltodekstryna, olej rzepakowy, sól, czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 25%.
  • Wartość odżywcza (na 100 g)
   Kalorie 512 kcal
   Tłuszcze 29,9 g
   Nasycone kwasy tłuszczowe 5,2 g
   Węglowodany (w tym cukry) 43,8 g (31,3 g)
   Błonnik 5 g
   Białko 14,5 g
   Sól 0,55 g
  • Podsumowanie:
   Zawartość tłuszczu (g): 29,9Zawartość nasyconych kw. tł. (g): 5,2Zawartość cukrów (g): 31,3Bez konserwantów: correctBez syropu fruktozowego i innych syropów: correctBez dodatku cukru: incorrectBez malodekstryn: incorrectBez emulgatorów: incorrectZawartość błonnika (g): 5Dodatek składników prozdrowotnych: incorrectProdukt zbożowy lub orzechy na pierwszym miejscu w składzie: correct
  Crumbies Baton musli orzechowo-zbożowy z orzeszkami na czekoladzie 30 g
  • Cena:0 zł
  • Cena za kg:0 zł
  • Gdzie kupić:
 • 50

  Corny

  Big Baton zbożowy z mleczną czekoladą z chrupkami kakaowymi 50 g

  1,8

  • Skład:
   chrupki zbożowe zawierające kakao (mąka ryżowa, mąka pszenna, odtłuszczone kakao w proszku 4%, mleko pełne w proszku, cukier, mąka kukurydziana, sól ), mleczna czekolada 20% (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy 5, odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcz mleczny 5, emulgator lecytyna (słonecznikowa)), syrop glukozowo-fruktozowy, syrop glukozowy, prażone pełnoziarniste płatki pszenne 8%, tłuszcz kokosowy, prażone orzeszki arachidowe, cukier, woda, odtłuszczone kakao w proszku 0,5%, sól, aromaty naturalne, emulgator lecytyna (słonecznikowa)
  • Wartość odżywcza (na 100 g)
   Kalorie 433 kcal
   Tłuszcze 15,4 g
   Nasycone kwasy tłuszczowe 10,1 g
   Węglowodany (w tym cukry) 65,1 g (34,4 g)
   Błonnik g
   Białko 6,2 g
   Sól 0,48 g
  • Podsumowanie:
   Zawartość tłuszczu (g): 15,4Zawartość nasyconych kw. tł. (g): 10,1Zawartość cukrów (g): 34,4Bez konserwantów: correctBez syropu fruktozowego i innych syropów: incorrectBez dodatku cukru: 1Bez malodekstryn: correctBez emulgatorów: incorrectZawartość błonnika (g): 0Dodatek składników prozdrowotnych: incorrectProdukt zbożowy lub orzechy na pierwszym miejscu w składzie: correct
  Corny Big Baton zbożowy z mleczną czekoladą z chrupkami kakaowymi 50 g
  • Cena:0 zł
  • Cena za kg:0 zł
  • Gdzie kupić:

Coś się nie zgadza?

Robimy wszystko co w naszej mocy, aby informacje o produktach były prawidłowe i aktualne. | Mogą się jednak zdarzyć sytuacje gdzie skład, wartości odżywcze lub alergeny produktu | zostaną zmienione a my nie zdążyliśmy tego zaktualizować. | Zalecamy dlatego sprawdzanie informacji na etykiecie produktu bezpośrednio przed kupnem lub spożyciem. | Jeśli zauważyliście że dane są nieaktualne, napiszcie na hello@vitapedia.pl a poprawimy je.

Analiza rankingu

 • Ocenie podlegało 58 produktów, pochodzących od 14 różnych producentów
 • Zawartość cukru w batonach wahała się od zaledwie 1,9 g/100 g do aż 47 g/100 g
 • Zawartość tłuszczu wahała się od 4,1 g/100 g do aż 33 g/100 g
 • Zawartość nasyconych kwasów tłuszczowych wahała się do zaledwie 0,9 g/100 g do aż 18,2 g/100 g
 • Zawartość błonnika pokarmowego wahała się od 1,4 g/100 g do 13 g/100 g
 • Tylko do 15 produktów nie dodano syropu glukozowo-fruktozowego lub innego (posiadały go aż 43 produkty)
 • Do zaledwie 10 produktów nie dodano cukru (pozostałe produkty zawierały dodatek cukru)
 • Maltodekstryny dodano do ok. połowy produktów (30 batonów)
 • Konserwanty zostały dodane do 12 produktów
 • Do 23 produktów dodano prozdrowotne związki (np. witaminy, składniki mineralne, inulinę)
 • W aż 44 batonach, produkt zbożowy lub orzechy znajdowały się na pierwszym miejscu w składzie (pozytywnie!)

Rekomendacja

Vitapedia rekomenduje pięć produktów:

 1. Fitella Baton zbożowy z kawałkami malin w polewie z białej czekolady  25 g
 2. Fitella Baton zbożowy z kawałkami truskawek w polewie z czekolady mlecznej 25 g
 3. Bakalland Ba! 5 zbóż & wiśnia z amarantusem Baton 30 g
 4. Bakalland Ba! 5 zbóż & truskawka z quinoa Baton zbożowy 30 g
 5. Bakalland Ba! 5 zbóż & kokos z chia Baton zbożowy 30 g

Więcej podobnych treści

 • dr Bartosz Kulczyński

  autor:

  dr Bartosz Kulczyński

  Dietetyk

  Dietetyk, doktorant na Wydziale Nauk o Żywności i Żywieniu, współzałożyciel Fundacji Dietoterapii i Promocji Zdrowia „Kierunek-Zdrowie”.


Czy ten artykuł okazał się pomocny?

Oceń wpis i pomóż nam w stworzeniu najlepszego w polskim internecie źródła wiedzy o zdrowiu. Czekamy na Twoje uwagi :)

Dziękujemy za oddany głos!

Twoja opinia jest dla nas ważna. Cieszymy się, że znalazłeś w tym artykule to, czego szukałeś ;)

Dziękujemy za komentarz!

Twoja opinia jest dla nas ważna. Dołożymy wszelkich starań aby nasze artykuły były lepsze.

Twoim zdaniem czegoś tu zabrakło?

Daj nam znać, a wspólnie uzupełnimy ten artykuł


Spis badań i źródeł

  Masz pytanie?

  Jeśli chciałbyś wiedzieć więcej na ten temat lub wiesz jak uzupełnić artykuł, napisz do nas. Nasi specjaliści udzielą Tobie szybkiej odpowiedzi i przeanalizują proponowane zmiany w treści.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest vitapedia.pl. Twoje dane posłużą nam wyłącznie do kontaktowania się z Tobą.

  Newsletter